Motosiklet ekipmanı önerisi

Temiz CBR bulursan kesinlikle öneririm ben aldım çok memnunum tabii satıp R125'e de geçmeyi düşünmüyor değilim ama sıfır vs... Düşünüyorsan drift l alabilirsin veya rks rnx supersport modeli tercih edilebilir o bütçede.

Hocam maddi durumunuz iyiyse R125 almayı düşünün parçaları vb. acayip pahalı.

Hocam maddi durumunuz iyiyse R125 almayı düşünün parçaları vb. acayip pahalı.

Evet hocam haberim var acemiliğimizi attık diyebiliriz tabii motorda ne olacağı pek belli olmuyor lakin kasko tanıdığımız var piyasanın çok altında yapıyoruz ki çok şükür maddi durumumuzda iyi 140 da beyin engelliyor R125i açtırınca 150 160 görüyor bayağı iyi 125'lik için :D

Evet hocam haberim var acemiliğimizi attık diyebiliriz tabii motorda ne olacağı pek belli olmuyor lakin kasko tanıdığımız var piyasanın çok altında yapıyoruz ki çok şükür maddi durumumuzda iyi 140 da beyin engelliyor R125i açtırınca 150 160 görüyor bayağı iyi 125'lik için :D

R125 147 de tıkanıyor 150 160 gördüğünü nerede gördünüz?

R125 147 de tıkanıyor 150 160 gördüğünü nerede gördünüz?

140'dan sonra beyin olarak kapanıyormuş açtırdık ve kendim deneyimledim motor da sadece performans egzozu var onun dışında bir şey yok ve uzun yolda o hızı ben yaptım 154 idi ondan sonra devam etmedim zaten pek düzgün yollarımız yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı