Motosiklet Hırsızlılarına çare nedir?

Geçen gün R1 aldım daha dün az daha çaldırıyordum, ama çalan 2 kişiyi son anda fark edip sopayla dövdüm sonra 1 gün nezarette kaldım saçmalığa bakar mısınız? Her neyse bu hırsızlara ne çözüm olur, şu anlık garaj yaptırmayı düşünüyorum, bu hırsızlar her bir şeyi bulup çalabilir, en son çare eve koymayı düşünüyorum.

Eki Görüntüle 982788

Garaj en iyisi olur ama garaja da iyi bir kilit lazım.

Hocam GPS başka, kilit başka. Şu an çelik kilitler bile birkaç yöntemle açılıyor.

Hocam, hangi kilit kaç video var bunun hakkında atmak istemiyorum. Şu an ama çok var altın elbiseli adam (Allah rahmet eylesin) izleyen bilir.

Hocam GPS başka, kilit başka. Şu an çelik kilitler bile birkaç yöntemle açılıyor.

Göster o yöntemi bana.

Önlemleri arttırın. Garaj falan bakabilirsiniz. Ekonomik sebeplerden bu tarz suçlar artıyor. Benim de bisikletim çalındı. Kalın zincirim vardı ama binanın içinden kırmışlar gene de. Akıllı davranmak gerekli. Kırılmayacak kilit yok. Uzun sürsün yeterli. Alarm sistemleri işe yarayabilir.

Bence* birisi mal çalarken veya haneye tecavüz ederken o esnada o kişiyi öldürme/yaralama hakkımız olmalı.
Bu şekilde hırsızlık bitmese dahi kendimizi koruyabiliriz.

ZİNTAŞ PROTECTOR MAX​

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu ürün yeterince sağlam olur diye düşünüyorum. Bu motor minimum 50k o yüzden bu kilitten 2 tane ala bilirsiniz.

Önlemleri arttırın. Garaj falan bakabilirsiniz. Ekonomik sebeplerden bu tarz suçlar artıyor. Benim de bisikletim çalındı. Kalın zincirim vardı ama binanın içinden kırmışlar gene de. Akıllı davranmak gerekli. Kırılmayacak kilit yok. Uzun sürsün yeterli. Alarm sistemleri işe yarayabilir.

Bence* birisi mal çalarken veya haneye tecavüz ederken o esnada o kişiyi öldürme/yaralama hakkımız olmalı.
Bu şekilde hırsızlık bitmese dahi kendimizi koruyabiliriz.

O kilit motor kilidi değildir. Var videolar kesici aletler ile kırılmayan kilitler zaten o sesten dolayı cüret bile edemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı