Motosiklet Hırsızlılarına çare nedir?

Dövmek yerine polis çağırmanız daha mantıklıydı. Garaj mantığı güzel.

Polis gelene kadar, adamlar oradamı bekleyecek diye bende bayılttım,

Hayır, öylesine koymuştum internetten bulup, benim ki siyah.
Troll konu olduğu belli de neyse, motor da sizin değil büyük ihtimalle, Letgo'da da var aynı fotoğraf.

Her neyse önlem almak istiyorsanız;

Ayrıca disk kilidi + zincir ile de bağlayın.

İçime mi girdin anlamadım? İnternetten bulup fotoğraf koyma yasağı falan mı var? R1'i bilmeyen kişiler için koymuştum nasıl bir motor olduğunu görsünler diye, her şeyi Troll'e çekmenizi garipsedim açıkçası.

O kilit motor kilidi değildir. Var videolar kesici aletler ile kırılmayan kilitler zaten o sesten dolayı cüret bile edemez.

Tüm bina çizilmiş bir Allah'ın kulu çıkıp bakmamış. Suriye'li taşımacılar binamıza geldiği gün olaylar oldu. Sherlock'luk yapıp takip etmeli idim onları. Ama elimde hiçbir imkan yok. Ailem sağ olsun benim "Canın sağ olsun otur da makarna soğumasın." kafasında'lar. 3 lira mı çalan çocuğu hastanelik edecektim korktu verdi paramı.
Bazı insanlar ne kadar basite alıyorlar kendi haklarını. Savunman gerekli hakkını.
Yazık oldu bana da. Bir daha bisiklet falan hayal bana. İçimi döktüm gibi oldu biraz. Okudu iseniz beğenin lütfen.

Çoğu motor kilidi işe yaramamakta, kapalı bir alanda saklayın tek çözüm yolu budur.

Aynen hocam adamlar utanmasa bütün malzemeleri yanında getirecek. Kapalı alan dışında çare bilemiyorum, yurt dışında çalanları gördüm adamlar insanlara silah dayayarak çalıyor sokak ortasında motorla gezerken.

Geçen gün R1 aldım daha dün az daha çaldırıyordum, ama çalan 2 kişiyi son anda fark edip sopayla dövdüm sonra 1 gün nezarette kaldım saçmalığa bakar mısınız? Her neyse bu hırsızlara ne çözüm olur, şu anlık garaj yaptırmayı düşünüyorum, bu hırsızlar her bir şeyi bulup çalabilir, en son çare eve koymayı düşünüyorum.

Eki Görüntüle 982788

İlk öncelikle hayırlı olsun. Bence de garaj mantıklı fikir.

Yeni konular

Geri
Yukarı