Motosiklet önerisi

bence diye ifade ettim zaten. Bu konu hakkında "altın elbiseli adam'ın" çok güzel bir videosu var onu izleyebilirsiniz. Ülkemizde motor sürücülerine yapılanları görüyoruz ve daha önce trafik deneyimi olmayan birisine 125CC motor sıkıntı çıkartabilir.

125CC motorun sizin dediğiniz scooterlerden farkı ihtiyacın olduğunda, birisi taciz ettiğinde kaçabilme ye olanak sağlamasıdır. Siz sanırım 600CC ile karıştırıyorsunuz 125CC neyine sıkıntı çıkarabilir?

Merhaba kardeşimde motosiklet hastalığı var ve kendisi bu ocak ayında motor alıyor. Yaşı 17, boy 1.70 kilo 72 kendisi CBR125R istiyor. Sizin öneriniz var mı? Giriş için 125r iyi mi (racing tip istiyor)?

Racing tip için bence en iyi seçenek ama temizini bulmak biraz zor. Temizini bulursanız gönül rahatlığıyla alınabilir muadili R125'den daha ucuz ve piyasası daha iyi, şekli güzel, yakıtı da aynı şekilde. Hrc veya repsol bulunursa çok tatlı olur. Şimdiden hayırlı olsun.

125CC motorun sizin dediğiniz Scooterlerden farkı ihtiyacın olduğunda, birisi taciz ettiğinde kaçabilme ye olanak sağlamasıdır. Siz sanırım 600CC ile karıştırıyorsunuz 125CC neyine sıkıntı çıkarabilir?
Kendi tecrübelerimi aktardım ve örnekler verdim. Kişisel bir tercih geri kalanı.

Son olarak tavsiye edebileceğim en iyi şey şu olacaktır: Ekipmanlarınızı kaliteli tercih edin. Ekipmanlar hayatınızı kurtarır.

Merhaba kardeşimde motosiklet hastalığı var ve kendisi bu ocak ayında motor alıyor. Yaşı 17, boy 1.70 kilo 72 kendisi CBR125R istiyor. Sizin öneriniz var mı? Giriş için 125r iyi mi (racing tip istiyor)?

Yeni başlıyorsa asla racing tarzı önermem naked alması yararına olur başlangıc motoru düşecek kalkacak grenajlar hasar görecek ve bir parça grenaj altın değerinde diyebiliriz ve racing olarak CBR125R önermem CBR'ın ekmeği yendi bitti hiç etmeyecek fiyatlara satılıyor artı CBR'ların bitmek bilmeyen kilitleme olayı var eğer kitlerse başınız ağrır illa racing isterse R125 güzel tercih olur ama naked alması onun yararına olur MT125 CB125R KTM125RC pulsar NS125 bunlara göz atabilirsiniz.

Yeni başlıyorsa asla racing tarzı önermem naked alması yararına olur başlangıc motoru düşecek kalkacak grenajlar hasar görecek ve bir parça grenaj altın değerinde diyebiliriz ve racing olarak CBR125R önermem CBR'ın ekmeği yendi bitti hiç etmeyecek fiyatlara satılıyor artı CBR'ların bitmek bilmeyen kilitleme olayı var eğer kitlerse başınız ağrır illa racing isterse R125 güzel tercih olur ama naked alması onun yararına olur MT125 CB125R KTM125RC pulsar NS125 bunlara göz atabilirsiniz.

Naked olarak verdiğiniz tavsiyeler güzel ama racingle de iyi bir şekilde motor dünyasına adapte olunabiliyor. Ayrcıa bu piyasada hiçbir motor yazıldığı fiyatı hak etmiyor.

Kendisini deneme fırsatım olmuştu başlangıç için güzel motor ama temizini bulman lazım
RS200 de göz atabilirsin ben onla başladım ama kendine guvenmen lazım 50CC olsun 600CC olsun kendine güvencen.

Kendisini deneme fırsatım olmuştu başlangıç için güzel motor ama temizini bulman lazım.
RS200 de göz atabilirsin ben onla başladım ama kendine guvenmen lazım 50CC olsun 600CC olsun kendine güvencen.

A1 ehliyet rs 200 kullanabilir mi?

125 RC cok güzel motor ama cok pahalı :(

Yeni konular

Geri
Yukarı