Motosikletler tehlikeli mi?

Eki Görüntüle 1061184

Ünlü oyuncu arda öziri, 27 Mayıs 2018 günü sabaha karşı İstanbul'da geçirdiği motosiklet kazası sonrası ümraniye eğitim ve araştırma hastanesi'ne kaldırıldı ve doktorların çabalarına rağmen kurtarılamayarak 39 yaşında hayatını kaybetti. Bu yüzden motosiklet tehlikeli mi, onu sordum.

Sorunun cevabı kısaca evet. Ancak bu hayatta her şey olabilir bu belli olmaz. Türkiye gibi bir ülkede motor kullanmak çok daha zor ve tehlikeli ve ne kadar iyi bir sürücü de olsanız kırmızı ışıkta dururken bile biri gelip size arkadan çarpabilir.(daha önce yaşadım araçtayken) bir uzaktan tanıdığın kafasına apartmanın 6. katından taş düştü ve vefat etti. Belki inanamazsınız o an o taşla kim ne yapıyordu orada nasıl oldu öyle bir şey ama oldu o yüzden sırf tehlikeli diye binmemek de(binmek istiyorsanız)doğru değil bunu bu yüzden anlattım.

Sorunun cevabı kısaca evet. Ancak bu hayatta her şey olabilir bu belli olmaz. Türkiye gibi bir ülkede motor kullanmak çok daha zor ve tehlikeli ve ne kadar iyi bir sürücü de olsanız kırmızı ışıkta dururken bile biri gelip size arkadan çarpabilir.(daha önce yaşadım araçtayken) bir uzaktan tanıdığın kafasına apartmanın 6. katından taş düştü ve vefat etti. Belki inanamazsınız o an o taşla kim ne yapıyordu orada nasıl oldu öyle bir şey ama oldu o yüzden sırf tehlikeli diye binmemek de(binmek istiyorsanız)doğru değil bunu bu yüzden anlattım.
ArdaOziri2018.jpg

Arda Öziri abimiz hayatını kaybetmeden önce 26 Mayıs 2018 günü çocukluk arkadaşıyla son mesajlaşmasını yaptı. Motosiklet bu yüzden tehlikeli olduğunu bildireyim dedim.
ArdaOziri.jpg

Arda Öziri hayatını kaybederken çocukluk arkadaşı 27 Mayıs 2018 günü gece 04:30'da sosyal medyada üzüntülü paylaşım yaptı.

Geri
Yukarı