Motospeed CK61 yurt dışından alınır mı?

Adamlar drop shipping yapiyor. Banggood'dan 340TL'lik klavyeyi size 360TL'den satiyorlar. N11'de vergisi eklenmiyor cunku oyle bir sistemi yok. Bence Geek GK61'i Banggood'dan Tarrif insurance ile birlikte satin alin. Gumruk vergisini Banggood size geri oduyor eger tarrif insurance secenegini satin alirken secerseniz.
Anladım hocam ama Türk sitesinden almak istiyorum. N11'den Motospeed CK61 Oyun Klavyesi Fiyatları ve Özellikleri bu linkten alırsam 369 tl mi ödeyeceğim farklı bir ücret ödemeyecek miyim?
Adamın birisi yorumlarda ürün elime ulaşmadı diye yorum yapmış :D Motospeed CK61 Oyun Klavyesi Fiyatları ve Özellikleri
Bu linkte'ki beyaz switch olanı. Sizce aradaki fiyat farkına değer mi?

Son düzenleme:
Bende CK62 var. Tek bir kötü yanı var, F1, F2 tuşlarını kullanmak için FN+1 tuşuna 5 saniye basılı tutmak gerekiyor. Ondan sonra 1,2,3,4 vs. tüm tuşlar F1,F2,F3 vs. dönüşüyor. Hızlıca F1 e falan basmanız gerekse basamıyorsunuz. FN+1'e 5 saniye basıp modu değiştirip ancak öyle basabiliyorsunuz. CS oynarken oyunun ortasında birisi mola için oylama başlatınca falan büyük zorluk yaşatıyor. Veya World of Warcraft oynarken F1 deki bi skille basmam gerekirse falan hapı yutuyorum bu klavye ile :)

Bu durumdan dolayı boyutları dolayısıyla çok sevsem de kullanamıyorum klavyeyi oynadığım oyunlarda büyük zorluk çıkardığı için. Yerine HyperX Alloy Origins veya Alloy FPS RGB kullanıyorum.

Bende CK62 var. Tek bir kötü yanı var, F1, F2 tuşlarını kullanmak için FN+1 tuşuna 5 saniye basılı tutmak gerekiyor. Ondan sonra 1,2,3,4 vs. tüm tuşlar F1,F2,F3 vs. dönüşüyor. Hızlıca F1 e falan basmanız gerekse basamıyorsunuz. FN+1'e 5 saniye basıp modu değiştirip ancak öyle basabiliyorsunuz. CS oynarken oyunun ortasında birisi mola için oylama başlatınca falan büyük zorluk yaşatıyor. Veya World of Warcraft oynarken F1 deki bi skille basmam gerekirse falan hapı yutuyorum bu klavye ile :)

Bu durumdan dolayı boyutları dolayısıyla çok sevsem de kullanamıyorum klavyeyi oynadığım oyunlarda büyük zorluk çıkardığı için. Yerine HyperX Alloy Origins veya Alloy FPS RGB kullanıyorum.
Anladım hocam. Ben sıkıntı yaşayacağımı zannetmiyorum. Siz hangi siteden aldınız ? Motospeed CK61 Oyun Klavyesi Fiyatları ve Özellikleri bu linkten alabilir miyim? Güvenli midir sizce? Biri yorumlarda elime ulaşmadı ürün yazmış.

Geri
Yukarı