Motospeed V30 kayması yetersiz

Night Fury

Kilopat
Makaleler
1
Yer
izmir
Motospeed V30 kullanıyorum uzun zamandır. Videoda gösterdiğim sorunu yaşıyorum. Yeni Mouse için de öneri istediğim 300TL mouse önerisi konuma da bakabilirsiniz. Sadece sensörü mü bozuk yoksa kalitesiz mi? Yoksa Mouse Pad'imin siyah beyaz olması mı sorun yaratıyor onu öğrenmek istiyorum. Şu an bu fareyi video da paylaştığımdan daha küçük bir Mouse Pad'de kullanıyorum ve sorun yaşamadım. Belki küçük olduğu içindir, belki de diğerinin beyaz ve siyah olması sensörünü etkiliyordur bilemiyorum o yüzden bu konuyu açmak istedim. Okuduğuma göre Motospeed V30 PMW 3320 sensörünü kullanıyor imiş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hassasiyet artırmaktan başka çözümünüz yok veya gidip sensörü düzgün bir mouse alın rival 3 uygundur bence aynı sorunu 3-4 yıl önce dandik rampage ve trust faremde yaşıyordum csgoda hızlı çevirince bir anda yere bakması ve hareketlerimi algılamaması gibi bu tarz sensörlerin ortak sorunu.

Ekstra olarak PMW 3320 80IPS ve 20g Accele sahip ama rival 3 gibi mouselar 300-450-650 IPS gibi değerlere sahip.

Son düzenleme:
Mouse hassasiyet ayarıyla oynayın hocam. Kolunuzu kopartacak gibi mouse sallamanız size avantaj katmaz. 🙆🏼‍♂️👋🏼

Saygılarımla. 🌹

Normal oyun oynarken de başıma geliyor. Kontroller kullanır gibi yavaş hareket ettirmem gerekiyor en ufak refleks hareketimde sapıtıyor. Bu yüzden zaten sıkıntı yaşıyorum ki konu açma ihtiyacı duydum. Videodaki amacım hızlı bir şekilde size gösterebilmem için kasıtlı olarak zorladım fareyi.

Ekstra olarak PMW 3320 80IPS ve 20G Accele sahip ama Rival 3 gibi fareler 300-450-650 IPS gibi değerlere sahip.

PMW 3325 bir ASUS mouse buldum istediğim bütçede, ama V30'den çok daha iyi değerlere sahip değil gibi. Bu yüzden PMW 3327 kullanan bir Rampage alacağım sanırım. 3325'dan çok daha iyi değerlere sahip zannediyorum ki. Tabii karar vermedim daha araştırıyorum. 300TL'den fazla bütçe ayıramıyorum şu anlık.

Mouse Pad'den dolayı olabilir. Trust GXT 101'i SS QCK mouse Pad'de kullanınca hızlı hareketlerde aynı böyle garip hareketler oluyordu, masa örtüsünde kullanmayı denedim hiç sorun olmadı.

Mouse Pad'in beyaz ve siyah olması bozuyor olabilir gerçekten ama bunu kesin olarak tespit edemedim. Doğal olarak beyaz kısımları optiği daha çok yansıtıyor siyah kısımlara göre.

Normal oyun oynarken de başıma geliyor. Kontroller kullanır gibi yavaş hareket ettirmem gerekiyor en ufak refleks hareketimde sapıtıyor. Bu yüzden zaten sıkıntı yaşıyorum ki konu açma ihtiyacı duydum. Videodaki amacım hızlı bir şekilde size gösterebilmem için kasıtlı olarak zorladım fareyi.

PMW 3325 bir ASUS mouse buldum istediğim bütçede, ama V30'den çok daha iyi değerlere sahip değil gibi. Bu yüzden PMW 3327 kullanan bir Rampage alacağım sanırım. 3325'dan çok daha iyi değerlere sahip zannediyorum ki. Tabii karar vermedim daha araştırıyorum. 300TL'den fazla bütçe ayıramıyorum şu anlık.

Mouse Pad'in beyaz ve siyah olması bozuyor olabilir gerçekten ama bunu kesin olarak tespit edemedim. Doğal olarak beyaz kısımları optiği daha çok yansıtıyor siyah kısımlara göre.
Ben olsam hiç almazdım para biriktirin düzgün bir mouse alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı