Mount and Blade 2 Bannerlord "couldn't verify modules" hatası

Asayls

Hectopat
1656764351227.png

Oyuna 3 -4 adet mod yükledim hatta hata vermesin diye bilerek fixed Launcher ve unblock dlls modlarınıda kurdum fakat kurduğum modların orada kırmızı daire içinde ünlem çıkıyor ve fotoğraftaki yazı yazıyor. Bu sorunun çözümü var mıdır? Nasıl bu hatayı giderebilirim?

Eki Görüntüle 1438619

Oyuna 3 -4 adet mod yükledim hatta hata vermesin diye bilerek fixed Launcher ve unblock dlls modlarınıda kurdum fakat kurduğum modların orada kırmızı daire içinde ünlem çıkıyor ve fotoğraftaki yazı yazıyor. Bu sorunun çözümü var mıdır? Nasıl bu hatayı giderebilirim?
Çözdün mü acaba? Ben de aynı hatayı alıyorum.

Tam hatırlamıyorum ama sanırım modların yanlış sıralanmasında kaynaklanıyordu butrloader diye bir mod var o sizin için modları otomatik diziyor onu yükleyin bir de fixedlauncher unblock DLL gibi modlar butrloader ile çakışabilir eğer sıkıntı çıkarsa o modları silin.

O kırmızı ünlem işaretlerinin giderilmesi için modules klasörüne girin sonra bütün modların içerisine teker teker girin. Modların içersinde bin klasörü göreceksiniz, onun içinde Destkop ve Win64 ile başlayan dosylar var, o dosyaların başına ''Gaming.'' eklemeniz gerekiyor. Örneğin:
Gaming.Win64...
Gaming.Destkop...

Yeni konular

Geri
Yukarı