Mount and Blade 2: Bannerlord yeteri kadar kar edemiyorum

Efe Burhan

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, oyunu 1-2 haftadır soluksuz oynuyorum ancak hiçbir zaman kervanlarımdan yeteri kadar kar alamadım. Kervanlarımı kurduğum yerler de mantıklı yerler köylere göre bakarak yaptım öncelikli üretim hangisi ağır basıyorsa ona göre bir kervan tuttum. Yoldaşlarımı seçerken tüccar ve izcilik yeteneği olmasına dikkat ettim. Tam olarak beş tane kervanım var toplar gelirleri ise maksimum 500-1000. oyunda kendi krallığımı kurdum paralı asker tutuyorum ve onların giderleri de toplam 1000 - 1500 olunca gündelik kar ya 500 oluyor ya da hiç olmuyor. Acaba bildiğiniz kervan kurmak için en güzel yerler nereleri bir fikriniz var mı? Ve nasıl daha hızlı kar edeceğim?

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    82,7 KB · Görüntüleme: 160
Son düzenleyen: Moderatör:
Kervanlar başlarda kar vermiyor ama sonra toparlanmaya başlıyor. Sıkıntı etme bu durumu ve kervanlarını kontrol et. Saldırı olmuş mu diye. Şehirlerde atölye kurmayı da unutma, kuracağın atölyeler sağlam şehirlerde olsun eğer atölye kurduğun şehirin ülkesine saldırırsan atölyende gider.

Kervanı nerede kurduğun farketmiyor. Ticaret perklerinden kervan yok edildiğinde 5K dinar geri kazanı da açarsan da yok olmaları çok sıkıntı olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı