Çözüldü Mount and Blade 2 Haritada yansıma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FurkanTR68

Decapat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
Haritada gezerken kendim ve diğer NPC karakterler böyle yansıma yapıyor. Bir türlü sebebini anlamadım. Çok rahatsız ediyor ayrıca savaş alanında yere düşen silahlarda falan da yansıma oluyor çözümünü bilen var mı?

Dosya Ekleri

• 20221207_145941.jpg
    20221207_145941.jpg
    435,5 KB · Görüntüleme: 48
Çözüm
Ben sorunu grafikleri yükselterek çözmüştüm. Tam olarak neyle alakası olduğunu bilmiyorum.

Grafiklerle iki oynayınca düzeliyor diye biliyorum.

DLSS açık olduğu için bu şekilde oluyormuş. DLSS kullanmaya ihtiyacım yok bu oyunda sistemim fazlasıyla yetiyor ama DLSS kullanma ihtiyacı olan kişilerde çok rahatsız edici bir sorun haline geliyor.

DLSS kapatınca sorun çözüldü.
Haritada gezerken kendim ve diğer NPC karakterler böyle yansıma yapıyor. Bir türlü sebebini anlamadım. Çok rahatsız ediyor ayrıca savaş alanında yere düşen silahlarda falan da yansıma oluyor çözümünü bilen var mı?
Sisteminiz nedir acaba ?

Oyun orjinal mi, crack mi. Bende indiricem de pahalı olduğu için düzgün indirme yeri bulamadım.

Ben sorunu grafikleri yükselterek çözmüştüm. Tam olarak neyle alakası olduğunu bilmiyorum.

Grafiklerle iki oynayınca düzeliyor diye biliyorum.

DLSS açık olduğu için bu şekilde oluyormuş. DLSS kullanmaya ihtiyacım yok bu oyunda sistemim fazlasıyla yetiyor ama DLSS kullanma ihtiyacı olan kişilerde çok rahatsız edici bir sorun haline geliyor.

DLSS kapatınca sorun çözüldü.

Çözüm

Geri
Yukarı