Mount and Blade Bannerlord alınır mı?

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi günler arkadaşlar. Anlık heves ettim de, sizce bu oyun alınır mı? Duyduğuma göre, önceleri bayağı sorunlu bir oyunmuş. Şu an düzeldi mi acaba? Bir de, sistemim yeterli mi acaba?

-NVIDIA GTX 1650
-Intel i5 9300h
-DDR4 16 GB RAM

İyi günler arkadaşlar. Anlık heves ettim de, sizce bu oyun alınır mı? Duyduğuma göre, önceleri bayağı sorunlu bir oyunmuş. Şu an düzeldi mi acaba? Bir de, sistemim yeterli mi acaba?

-NVIDIA GTX 1650.
-Intel i5 9300h.
-DDR4 16 GB RAM.

Oynamadıysan önce Warband'ı oynamanı tavsiye ederim. Hem sana göre mi değil mi öğrenmiş olursun.

Oynamadıysan önce Warband'ı oynamanı tavsiye ederim. Hem sana göre mi değil mi öğrenmiş olursun.
Hocam Warband'ı önceden çok fazla oynardım. Gerek korsan, gerek orjinal. Şuan pek hoşuma gitmiyor açıkçası. Grafikleri felan :D Ondan dolayı almak istiyorum Bannerlord'u.

-NVIDIA GTX 1650
-Intel i5 9300h
-DDR4 16 GB RAM

Şu an çoğu sorunu çözüldü ama akılda tutmak lazım hala erken erişim oyunu.

Hocam Warband'ı önceden çok fazla oynardım. Gerek korsan, gerek orijinal. Şu an pek hoşuma gitmiyor açıkçası. Grafikleri falan :D ondan dolayı almak istiyorum Bannerlord'u.

Hocam arkadaşın dediği gibi çoğu problem çözüldü ama hala erken erişimde oyun. Dediğiniz sistemle oynarsınız, oynanış olarak Warband'ı seviyorsanız alın derim.

Şu an çoğu sorunu çözüldü ama akılda tutmak lazım hala erken erişim oyunu.
Hocam oynayışımı engelleyecek buglar çıkmasın yeter. Önceden bi görev buglu imiş galiba. Ondan dolayı oyunu bırakanlar çok olmuş.
Hocam arkadaşın dediği gibi çoğu problem çözüldü ama hala erken erişimde oyun. Dediğiniz sistemle oynarsınız, oynanış olarak Warband'ı seviyorsanız alın derim.
Hocam Warband oyununa da sahibim. Steam üzerinde çok az oynamam var. Ama, önceleri (bundan 3-4 sene evvel, belkide daha uzun süre önce) deli gibi oynuyordum. Şİmdi tekrar oynayasım geldi, grafikelri olsun, oynanışı olsun biraz eski kaldığı için sıkıldım ve kapaattım maalesef.

Hocam oynayışımı engelleyecek buglar çıkmasın yeter. Önceden bir görev buglu imiş galiba. Ondan dolayı oyunu bırakanlar çok olmuş.

Hocam Warband oyununa da sahibim. Steam üzerinde çok az oynamam var. Ama, önceleri (bundan 3-4 sene evvel, belki de daha uzun süre önce) deli gibi oynuyordum. Şİmdi tekrar oynayasım geldi, grafikelri olsun, oynanışı olsun biraz eski kaldığı için sıkıldım ve kapaattım maalesef.

Hayır o kadar olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı