Mount and Blade Bannerlord düşünceleriniz

• Konuyu başlatan piwi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 3B
Oyun şu haliyle genel olarak Warband'ın savaş mekanikleri, grafikleri ve UI'ı gelişmiş hali. Her gün yamalarla oyunla ilgilendiklerini gösteriyorlar umarım bu süreç böyle devam eder. Oyun 8 sene beklenilmeye değer bir halde çıkmadı çok fazla eksiği var. En kötü ihtimal birkaç sene sonra modcular sayesinde bayağı toparlanır oyun, normal halini oynamasanız bile Lotr, Game of thrones vb. bir sürü mod yapılır bayıla bayıla oynamaya devam ederiz.

Warband'e mod gelse de aynı hissi verirdi. Çok bir yenilik yok. Ama bildiğimiz Mount and Blade işte. Oyun zevkli, keyifli. Ancak Warband'in üzerine 8 senede sadece bu kadarcık mı koyabildiler dedirtiyor.

Sevdalısı zaten alıp oynar benim gibi. Oynamaya da devam eder.

Ancak oyun Warband'in sanki HD grafik, modlanmış UI ve biraz değiştirilmiş haritalı hali.

Bence 8 seneden sonra gelen ürün bu olmamalıydı. Görevler yine rezalet. Kimse Skyrim, Witcher görevleri beklemiyor zaten ama şu da olmamalı yani.

Misal bir kaleye gidiyorum bir adam bana esir satmak istiyor. Alıyorum, başka bir yerde satıyorum. Sonra sattığım adam bana elimde esir var alır mısın diyor... Bu kadar kötü diyaloglar yakışmamış.

Kısacası, şahsen ben sevdiğim bir seri olduğu için aldım. Zevkle de oynadım ilk günler. Ama Warband'e gömdüğüm saatleri bu oyuna gömmem. Çünkü zaten Warband oynuyorum gibi hissettiriyor. Fark olmayınca da, almasam da olurmuş dedirtiyor.

NOT : Umarım modding tools gibi şeyler paylaşırlar ve mod yapımcıları bu kez çok daha detaylı modlar yapabilirler. Warband'i de ayakta tutan şey buydu. Yoksa saman alevi gibi parlar söner bu oyun.

Beyler bu oyun ile alakalı bir sorum olacak. Düşman sığınaklarına 10 kişiden fazla asker ile giremiyorum. Sığınakta ise 50 düşman var. Yani bir güzel tokatlıyorlar. Daha fazla asker ile girmenin bir yolu var mıdır?
Dar olduğu için alan (sözde) 10 kişi falan alıyorsunuz yanına sonrası vahim XD.Güçlenince askerlerinizin zırhları falan geliştikten sonra girersiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı