Mount and Blade Bannerlord kaç saat oynanabilir?

Hocam, tamamen size kalmış kaç saat oynayabileceğiniz. 50 saat de oynayabilirsiniz 100 saat de oynayabilirsiniz. Çok daha az veya çok daha fazla da olabilir. Ama çok geniş bir oyun, bence en uzun saatler sizi götürecektir bu türü de seviyorsanız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda test ediyorlar.
Oynama süresi tamamen sana bağlı. 10 saat de oynayabilirsin 1000 saat de.

Hocam, tamamen size kalmış kaç saat oynayabileceğiniz. 50 saat de oynayabilirsiniz 100 saat de oynayabilirsiniz. Çok daha az veya çok daha fazla da olabilir. Ama çok geniş bir oyun, bence en uzun saatler sizi götürecektir bu türü de seviyorsanız.

Bu mesajı niye raporlamışlar benim 1000 saatim var oyunda. :D
Hala sıkılmadım.

Warband'ı çok uzun süre oynamıştım güzeldi tavsiyelerinize göre alacağım oyunu.

Bu mesajı niye raporlamışlar benim 1000 saatim var oyunda. :D
Hala sıkılmadım.
Mesajım neden raporlanmış anlamadım ben de. 😂

Warband'ı çok uzun süre oynamıştım güzeldi tavsiyelerinize göre alacağım oyunu.
Warband’i sevdiyseniz bunu da seversiniz bence. Temelde aynı oyun. Biraz daha üstüne koyulmuşu, geliştirilmişi. Alabilirsiniz, deneyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda test ediyorlar.
Oynama süresi tamamen sana bağlı. 10 saat de oynayabilirsin 1000 de.

Sorunsuz bir şekilde oynayabilir miyim yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı