Mount and Blade: Bannerlord oynanır mı?

Cemtastan23

Hectopat
Makaleler
1
Days Gone ile arasında kalmıştım ancak Days Gone'ın birkaç videosunu izlediğimde sanki sürekli tekrara düşüyormuş gibi geldi ve bir süre sonra sıkacağını düşünüp vazgeçtim. Biraz eski olmasına rağmen Orta Çağ ve açık dünya oyunları çok sevdiğim için Bannerlord'a şans vermek istedim. Sizce oynanır mı?

Son düzenleme:
Eğer oynamak için can atmıyorsan erken erişimden çıkmasını ya da indirime girmesini bekleyebilirsiniz hocam, bence 120liralık içerik yok şu anlık.

Oynanır, tekrara düşmesi sinir bozucu. Ama zorluğu işte burda. Kolay modda o tekrara çok düşmezsiniz kolayda başlayın oyuna.oyun grafik olsun mekanik olsun her konuda baya başarılı. Alınması gerekli.

Oynanır, tekrara düşmesi sinir bozucu. Ama zorluğu işte burda. Kolay modda o tekrara çok düşmezsiniz kolayda başlayın oyuna.oyun grafik olsun mekanik olsun her konuda baya başarılı. Alınması gerekli.
Hocam o tekrar olayını Days Gone için söylemiştim. Bannerlord'da ki tekrar da zaten oyunda olması gereken bir şey sonuçta sıfırdan krallık kurmak için sürekli savaşmak gerek.

Ama biraz daha gelişmesi lazım modlar yavaş yavaş çıkıyor ve cogu eglenceli özgün modlar.
Mod kurmadan oynayacağım hocam.

Hocam o tekrar olayını Days Gone için söylemiştim. Bannerlord'da ki tekrar da zaten oyunda olması gereken bir şey sonuçta sıfırdan krallık kurmak için sürekli savaşmak gerek.
Pardon yanlış anlamışım. Bannerlord da olmasıda sıkıcı da işte katlanıyoruz güzel oyun. Rtx 3080iniz varsa zaten oyunun içindesin aynı zamanda

1660161655384.png

😀 😀 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı