Mount and Blade savaş mekaniklerini beceremiyorum

Eric_Cartman

Decapat
Daha fazla  
Ne Warband'Ink'ini ne de Bannerlord'ukileri beceremiyorum. Fareyi yana kaydırıp vurmak falan zor geliyor. Bana nasıl geliştirebilirim bir öneriniz var mı?

İyi oynayan yayıncıların videosunu izleyerek bir zamandan sonra bu hareket'de sola kaydırmış şunda sağa veya aşağı diyip sizde uygulayarak yada günde 2 saat mekaniklerine ayırarak öğrenebilirsiniz. Online sunucular bunun için ideal.

Warband'ın eğitim alanında çalışabilirsiniz ve fareyi çok kaydırmanıza gerek yok, hafifçe fareyi çevirmeniz yeterli. 8 senedir oynadığım oyundur, bıraktım ancak. Ve alışması zor olabilir fakat çok daha iyi bence, ayarlardan saldırı yönünü fare hareketinin tersine yapın.

Oynaya oynaya alışıyorsunuz. İlk açtığımda hiçbir turnuvayı kazanamıyordum. Şimdi kaybettiğim nadir oluyor. Özellikle mızrakla çok geliştirdim kendimi affetmiyorum at üstünde rakip süvarinin kafasına saplıyorum mızrağımı. Başlarda kaçan çapulcuya denk getiremiyordum.

Ben warband oynarken yön tuşlarını kullanıyorum. Sola vurmak istediğimde A + sol tık gibi. Hiç mouse denemedim ama. Sen de öyle dene istersen belki daha kolayına gelir.

Geri
Yukarı