Çözüldü Mount and Blade Warband açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

KONT.DRAKULA

Hectopat
Yer
ev
Daha fazla  
Oyun açılmıyor aldım 1 hafta oynadım yağ gibi aktı ama 1 hafta sonunda alt tarafta penceresi bile yok görev yöneticinde ise arka plan uygulaması olarak çalışıyor girmiyor.
Malum sorular ve cevapları.
Oyun korsan değil Steam'den indirdim çok kez doğruladım ama yine işe yaramıyor.(sonra korsan olarak da denedim ama nafile yine aynı)
Sistemim yetiyor 16 GB RAM RX 590 ve R5 1600 bulunmakta.

Çözüm
C:\Users\x\OneDrive\Belgeler\Mount&Blade Warband\rgl_config.txt

Bu dosyayı paylaşır mısınız? Paylaştıktan sonra dosyanın yedeğini alıp sil tekrar oyuna gir.
Oyun açılmıyor aldım 1 hafta oynadım yağ gibi aktı ama 1 hafta sonunda alt tarafta penceresi bile yok görev yöneticinde ise arka plan uygulaması olarak çalışıyor girmiyor.
Malum sorular ve cevapları.
Oyun korsan değil Steam'den indirdim çok kez doğruladım ama yine işe yaramıyor.(sonra korsan olarak da denedim ama nafile yine aynı)
Sistemim yetiyor 16 GB RAM RX 590 ve R5 1600 bulunmakta.

Silip tekrar yükleyin. Yönetici olarak çalıştırın. Açılmayacak olursa buraya Process Monitor raporu atın.

Silip baştan kurabilirsiniz.

Maalesef.

Sil-yükle yapmayı deneyin hocam en bilindik yöntem.

Maalesef.

Silip tekrar yükleyin. Yönetici olarak çalıştırın. Açılmayacak olursa buraya Process Monitor raporu atın.

@SiyahPassat buyurun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı