Mount and Blade: Warband, Bannerlord'a benziyor mu?

Hydro27

Centipat
Katılım
11 Aralık 2019
Mesajlar
198
Oynanışı ve yaptığımız şeyler aynı hemen hemen. Şuan zaten bannerlord erken erişimde zaten geliştirilmeye devam ediyor. Şuan için aralarındaki en büyük fark grafikler. Onun dışında büyük bir değişiklik yok.
 

Ehypr

Picopat
Katılım
19 Aralık 2020
Mesajlar
76
Çözümler
1
Warband daha yavaş bir savaş sistemine sahipken Bannerlord biraz daha hızlı bir savaş sistemine sahip onun dışında karakterler, map ve grafik harici amaç olarak bir değişiklik yok.
 

Blaziken

Centipat
Katılım
3 Aralık 2020
Mesajlar
1.297
Makaleler
1
Çözümler
1
Yer
Hoenn
Warband ile Bannerlord zaten aynı seriden olduğu için zaten benziyorlar birbirlerine. Önce Warband'ı normal oynayın sonra zaten bir dünya mod var, onları oynarsınız.
 

Matrixxx7

Kilopat
Katılım
9 Mayıs 2015
Mesajlar
1.001
Çözümler
1
Yer
İstanbul
Warband atası oluyor Bannerlord'un. Temel oynanış anlayışı vs. aynı. Grafik anlamında yenilikler var var ve birçok alanda da yenilikler var. Bana sıkıcı geliyor bu oyun.
 

ErenB

Hectopat
Katılım
6 Ağustos 2017
Mesajlar
636
Çözümler
1
Bannerlord, o kadar bekletilmesine ve buna bağlı olarak yüksek beklentiyle beklenmesine rağmen Warband' in üstüne ahım şahım yenilikler ekleyememiş bir oyundur. Crack hak etti kısacası. 😏
 
KS
Mick

Mick

Centipat
Katılım
11 Kasım 2020
Mesajlar
2.084
Makaleler
1
Çözümler
3
Yer
Rockstar North
Tam olarak hangi modlar? Yazarsanız sevinirim.
Bu videonun son kısmında ''The End'' kısmında söylüyor. (Son konuşmada ''the End'' den sonra)
Tam olarak hangi modlar? Yazarsanız sevinirim.

Dismembered (kafa kopar) Crouch to Sprint (çömelince hızlı koşarsınız) Better Time (isterseniz oyunun hızını X4 yapar) Control Your Allies After Death (siz ölürseniz, yanınızdaki karaktere geçer kontrol) Detailed Character Creation (detaylı karakter oluşturma) Hideout Party Limit Removed (sığınak saldırılarında yanınıza alacağınız adam sayısı artar) More Raiding (köy, şehir, han gibi yerlerde sivillere saldırabilirsiniz) Xorberax's Cut Through Everyone (silahınız birden fazla kişiye hasar verir) Xorberax's Shoulder Cam (omuz kamerasına geçiş yaparsınız) Fluid Blocking (savunmada sağ tıka basılı tutarak yönler arasında geçiş yapabilirsiniz. bana daha organik geldi böyle oynamak) LootLord (infaz ettiğiniz lordların üstündeki eşyalar size eklenir)
 
Yukarı