Mount and Blade Warband kılıçla nasıl oynanılır?

bir2bir3bir4

Hectopat
Attığım videoda adam 2 tane vuruyor kafası kopuyor veya ölüyor nasıl yapıyor bunu? Ben adamı öldürmek için 5-6 tane vurmam lazım illa bu adam 2 tane vuruyor kafası kopuyor ölüyor bir şey oluyor işte çok seri vuruyor bir de. Bunu nasıl yapıyor bileniniz var mı? Videoyu 18:00'dan izleyin anlarsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1.Mod olduğu için olabilir.
2.Silah puanlarını tek el veya çift ele harcayarak hasarını arttırabilirsin.
3.Kılıç seçimi önemli.

Adamlara vururken kılıcı yukarı çekin kafa hizasına getirin ve kılıçınızın gücü çok önemli eğer kılıcınız güçsüz ise tek atamazsınız.

Arkadaş çevikliği ve kuvveti yükseltip, sağlam bir kılıç almıştır.

Oyunun başlarındaysan normal, tek bir silah türüne yönelip o türde ustalaşmaya başlamalısın. Tavsiyem çift elli silahlar.

Videodan haraketle bahsedecek olursak:

1- Hızda e etki vardır, birincisi Çift Elli Silahlar hüneridir. Level atladıkça puanları verirseniz zamanla gelişecektir. İkincisi Çevikliktir, verdiğiniz her puan çevikliğinizi %0,5 arttıracaktır.

2- Hasarda 3 etki var, birincisi kullanılan silahın saplama ve savurma değerleri. Videodan hareketle oldukça iyi özelliklere sahip bir silah kullanıldığını söyleyebilirim. İkincisi, Güçlü Darbe becerisidir. Bu beceriye verdiğiniz her puanda +%8 hasar verebilirsiniz. Üçüncüsü, vurulan bölge. Kafaya vurmak her zaman maksimum hasarı verir.

Kılıç animasyonu modla alakalı. Yine de isterseniz birlikte antrenman yapabiliriz. Yardımcı olurum. Oyunda 2.000 saatim var. Steam bağlantınızı bırakırsanız arkadaşlık isteği gönderebilirim.

Silah modlara göre değişir. Mod hakkında bir bilgim yok. Tek elli silahla düellolarda genelde yenilirsiniz.
Hocam kuzenlerdeyim onun hesabında gördüm zaten oyunu arkadaşlık atılmıyor diye biliyorum engelimi ne varmış anlamadım bende steam kullanmıyorum fazla. Çift el silahları nereden satın alacağım peki en iyisini ?

Geri
Yukarı