Mount and Blade Warband oynanır mı?

Güzel bir oyun farklı milletler var istersen lordların emirine katılıp görev yapabilirsin istersen kendin krallık kurabilirsin. Oyunda farklı modlar var osmanlı modu oynamıştım tavsiye ederim.
İyi oyunlar.

Kesinlikle oynanır. Vanilya versiyonunu oynamak bir yana, ekleyebileceğiniz sayısız mod ile çok daha keyifli ve uzun bir oyun deneyimini bile tecrübe edebilirsiniz. MTB Warband ile tanışmam 2010 baharında oldu... O zamanlar Öss'ye hazırlanan ergenliğini dibine kadar yaşayan biriydim. Hala oynuyorum. Özellikle Diplomacy litdum ve The Last Days of Middle Earth modları ile oynarsanız çok daha keyifli olur. Arkaya Winamp veyahut Spotify vasıtası ile yapacağınız bir liste ile çok daha güzel bile olur.... MTB Warband kesinlikle Türk oyun sektöründe bir mihenk taşı ve zamansız bir klasik... Oynayın, oynattırın...

Şu ana kadar oynadığım oyunlardan en bağlayıcı olanı. Ambiyans olsun müzikler olsun harika. Ha bir de oyunda sayısız mod var. Modsuz olsa bile aklınızda senaryo kurup ona göre oyunu şekillendirmek favori oynayış stilim. Orta Çağ oyunu sevenler kesinlikle denemeli. Hayatımda hiç bu oyunu oynayıp ta sevmeyen birisini görmedim. Oyunu hilesiz oynayın ve zorluğu arttırın. Başından kalkamayacaksınız. Oyunu herkese tattırın...

Medeniyet yönetip diğer medeniyetlerle savaşma tarzı oyunları seviyorum. Peki M&B Warband nasıl bir oyun? Oynanır mı?

Oyunda eğer hile yapmaz ve gerçekten eğlenmeye oynarsan bana kalırsa net bir 300 400 saat götürür ben 100 saat oynadım sonrasında Bannerlord çıktı ona geçtim.

Geri
Yukarı