Mount and Blade Warband'de öldürdüğüm köylüler vicdan yaptırıyor

Roleplay mantığıyla oynuyorsan yaptığın normal de, normal bir şekilde oynarken üzülüyorsan sıkıntı büyük. Yoksa MMORPG oyuncularının şimdiye kadar vicdan azabından kafalarına huni takıp deli gömleğiyle takılmaya başlaması gerekiyordu.

Tantuni'ye ben de talibim.
Ben de harçlığımı biriktirip 2 haftada bir yiyebiliyorum :D. 1 ay beklersen ikimiz için de yeterli param olur.

Konu yine çok saçma ama beni derinden etkiliyor. Yaklaşık 3 saattir karakterimi dizmek için pasif bir şekilde, ordusuz, köy yağmalıyorum. Köylülerin hepsi tek yediği için zevk alıyordum başlarda. On- on bir köy derken kafam iyice boşalmaya başladı. Kendini savunamayan insanları bir bir öldürüyordum. Ara ara sevdiğim insanları öldürüyormuş gibi bile hissediyordum. Meyve bıçağıyla gelen köylü kadınlara Kılınjımın gazabıyla baş başa bırakıyordum. Kendimi pek iyi hissetmiyorum. Umarım hasta değilimdir.
vur kılıcı vurrrrr

Konu yine çok saçma ama beni derinden etkiliyor. Yaklaşık 3 saattir karakterimi dizmek için pasif bir şekilde, ordusuz, köy yağmalıyorum. Köylülerin hepsi tek yediği için zevk alıyordum başlarda. On- on bir köy derken kafam iyice boşalmaya başladı. Kendini savunamayan insanları bir bir öldürüyordum. Ara ara sevdiğim insanları öldürüyormuş gibi bile hissediyordum. Meyve bıçağıyla gelen köylü kadınlara Kılınjımın gazabıyla baş başa bırakıyordum. Kendimi pek iyi hissetmiyorum. Umarım hasta değilimdir.
Framebuffer'inda cizilen birkac piksel (200x300)px boyutunda bir koylu 60,000 piksel ediyor. 60000 piksel icin vicdan yapiyorsan sokakta ezdigin minik karinca ve ailesi ne olacak?

Konu yine çok saçma ama beni derinden etkiliyor. Yaklaşık 3 saattir karakterimi dizmek için pasif bir şekilde, ordusuz, köy yağmalıyorum. Köylülerin hepsi tek yediği için zevk alıyordum başlarda. On- on bir köy derken kafam iyice boşalmaya başladı. Kendini savunamayan insanları bir bir öldürüyordum. Ara ara sevdiğim insanları öldürüyormuş gibi bile hissediyordum. Meyve bıçağıyla gelen köylü kadınlara kılınjımın gazabıyla baş başa bırakıyordum. Kendimi pek iyi hissetmiyorum. Umarım hasta değilimdir.

Bir kere seni öldürmelerine izin ver o zaman vicdan yerine nefret gelecek.

Geri
Yukarı