Mount&Blade 2:Bannerlord fiyatı ne kadar olacak?

Tamam, ekonomi belli de bunlar dolar olarak yapmadı. Ankara'da yapıyorlar, ondan dolar üzerinden satmayacaklar. Oyun motorunu da kendileri yapıyor, ithal etmiyor. Şimdi 150-260 TL süper oyunlar varken ben Türk oyunu olsa da vermem o parayı. Mesela Netflix, Steam gibi sürüyle firma Türkiye'ye özel fiyatlar yapıyor. Zarar olsa da bunun gibi yapabilirler. Tek bir satıştan kar yapmak yerine uyguna satıp sürümden kazanabilirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
tamam ekonomi bellide ama bunlar dolar olarak yapmadı Ankara da yapıyorlar ondan dolar üzerinden satmayacaklar oyun motorunu da kendileri yapıyor ithal etmiyor şimdi 150-260 tl süper oyunlar varken ben Türk oyunu olsa da vermem o fiyatlara mesela netflix steam gibi sürüyle firma türkiyeye özel fiyatlar yapıyor zarar olsa da bunun gibi yapa bilirler tek bir satıştan kar yapmak yerine uyguna satıp sürümden kazana bilirler.
Doğru tabi o konuda haklısın netflix, steam kaç yıldan beri dolar kurunu değiştirmedi, origin gibi kitlemiyor bakalım çıktıktan sonra göreceğiz :D umuyorum 2 hafta sonra belli şeyler oluşur erteleme vs olmaz.

Benim de tahminim 179 lira, diğer büyük oyunlardan bir eksiği yok piyasada. Ankara'da yapmış olsalar bile ülkedeki her şeyi biz dolar üzerinden alıyorken onların da bu ortalamalarda bir fiyat çekmesi absürt kaçmaz. Maalesef yeni "uygun" bir süredir bu fiyatlar.

Oyun bence de 140 lira civarı olur.Ve evet bir kaç özellik eksik bir şekilde çıkacak ve oynarken geliştirecekler oyunu, güncelleme alarak full sürüme ulaşacak.Bu sebeble oyuna yüksek bir fiyat çekmezler.

Benim de tahminim 179 lira, diğer büyük oyunlardan bir eksiği yok piyasada. Ankara'da yapmış olsalar bile ülkedeki her şeyi biz dolar üzerinden alıyorken onların da bu ortalamalarda bir fiyat çekmesi absürt kaçmaz. Maalesef yeni "uygun" bir süredir bu fiyatlar.
bitmemiş oyun için yapması tuaf kaçar ama hem bitmemiş oyun olacak hemde övünerek Türkiye için özel fiyat diyorlarsa uygun beklenir ama.

100 TL den bile ucuz olabilir bence. Geçen Güestgo programına gitmiştim Taleworlds ekibinden biri vardı. Fiyat hakkında soru sorunca: "Türk oyuncuları hiç üzmeyecek bir fiyatı olacak." dedi. 120-130 TL'yi geçeceğini hiç sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı