Mount & Blade Bannerlord II alınır mı?

Ergosphere

Hectopat
Merhaba arkadaşlar oyun gayet güzel ve çok ses getirecek gibi duruyor. Oyunun iyi yorumları kadar kötü yorumları da var. Erken erişimden dolayı oyunda birçok hata var sanırım. Fakat güncellemeler hızla geliyormuş. Sizce oyun şu anda alınmalı mı alınmamalı mı? Hataların azalması için biraz daha beklenmeli mi? Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar oyun gayet güzel ve çok ses getirecek gibi duruyor. Oyunun iyi yorumları kadar kötü yorumları da var. Erken erişimden dolayı oyunda birçok hata var sanırım. Fakat güncellemeler hızla geliyormuş. Sizce oyun şu anda alınmalı mı alınmamalı mı? Hataların azalması için biraz daha beklenmeli mi? Teşekkür ederim.

Ben bir hata görmedim. Ama tamemen kişisel fikrimi paylaşayım 10-15 saat oynadım. Şu anlık tamamen m&b Warband Remastered hali gibi hissediyorum. Evet bazı yenilikler var. Arayüz vs. ama beni o kadar yakalamadı şu an. Fakat dediğiniz gibi oyun daha erken erişim de ve gayet te alınır. Çünkü bir zaman sonra çok iyi olacağını düşünüyorum.

Konudan bağımsız bir şey sormak istiyorum konu sahibinin affına sığınarak. Warband neredeyse hiç oynamadım. Steam hesabımda boşta bakiyem vardı hiçbir şey yapmadığım, Bannerlord bi' anda gazlı bir şekilde çıkınca bende gaza gelip aldım sarmazsa 2 saat dolmadan iade ederim diye düşündüm ve oyun aşırı sardı. Şimdi Warband oynamadığım için onu da satın alasım geldi. Warband'a oynanır mı sizce şu saatten sonra?

Oyunu oynayamadım ama Panda izliyorum o oynuyor efsaneye benziyor oyun.

Oynanır, alınır. Oyun gelişme vaat ediyor. Oyun erken erişimden çıkana kadar gelen güncelleme save dosyasına dokunamayacak. - muhtemelen- O arada oyun mekaniklerini tamamen kavrayıp nihai sürümde çok daha fazla zevk alabilirsin bence. Warband'a benziyor evet kabul ama kesinlikle daha iyisi. Ticaret sistemi bile bence mükemmel.

Oynanır, alınır. Oyun gelişme vaat ediyor. Oyun erken erişimden çıkana kadar gelen güncelleme save dosyasına dokunamayacak. - muhtemelen- O arada oyun mekaniklerini tamamen kavrayıp nihai sürümde çok daha fazla zevk alabilirsin bence. Warband'a benziyor evet kabul ama kesinlikle daha iyisi. Ticaret sistemi bile bence mükemmel.
Haklısınız fakat oyunun nihai sürüme ne zaman geçeceği bilinmiyor. Bir yandan da oyun nihai sürüme geçtiğinde fiyatı artacak.

Haklısınız fakat oyunun nihai sürüme ne zaman geçeceği bilinmiyor. Bir yandan da oyun nihai sürüme geçtiğinde fiyatı artacak.
Alın 1 saat oynayın beğenmez iseniz para iadesi alırsınız.

TW forumda oyunun tam sürümünün çıkışını ne zaman yapacağı konusunda tartışılan bir konu da yapım ekibinde olan bir developer tam sürümünün 1 yıl içinde çıkacağını söylemişti. Ne kadar doğru bilemem.

Geri
Yukarı