Mount & Blade Benzeri Oyun: Steel and Fesh

goldberg

Hectopat
Steel and Fesh ismindeki oyun birebir Warband çakması ama çok detaylı yapmışlar. Kaliteli koskocaman haritalar, adam toplama, dükkan açma, kuşatma silahları, taraflar var. Osmanlı da var. Daha sayamadığım bir sürü özellik var. Grafik kalitesi de bayağı iyi. İyi olmayan bir tek şey savaş sırasında karakter kontrolü zor. Warband sevenler, telefonda da oynamak isterlerse indirip deneyebilirler. 👍

Son düzenleyen: Moderatör:
Steel and Fesh ismindeki oyun birebir Warband çakması ama çok detaylı yapmışlar. Kaliteli koskocaman haritalar, adam toplama, dükkan açma, kuşatma silahları, taraflar var. Osmanlı da var. Daha sayamadığım bir sürü özellik var. Grafik kalitesi de bayağı iyi. İyi olmayan bir tek şey savaş sırasında karakter kontrolü zor. Warband sevenler, telefonda da oynamak isterlerse indirip deneyebilirler. 👍
Oyunu görmüştüm warband ı keşfetmeden önce oynuyordum. Warband ı keşfettikden sonra hiç yüzüne bakmadım adamlar güncelleme çıkarmak yerine yeni oyun çıkarıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı