Mount & Blade II: Bannerlord alınır mı?

Peki Bannerlord hakkındaki görüşleriniz nedir, oyuna değer mi? İlk defa bu tarz bir oyun oynayacağım.
Hocam önceleri optimizasyon hataları yüzünden pek tavsiye edilmezdi ancak oyun çıkalı 1 seneden fazla oldu ve bu hatalar oldukça az şu anda. Orta Çağ temalı en iyi oyundur benim gözümde. İlk defa böyle bir oyun oynayacaksanız bence ilk Warband oynayın. Warband oynadıktan sonra Bannerlord oynarsanız çok daha keyif alırsınız. Oyun çok akıcı ve neredeyse hiç sıkmıyor. Biraz öğrenmek lazım tabii, uzun bir macera var. :D

@Ramazan Ö hocam da gelmiş, hoşgelmiş. Hiç Warband konusu kaçırmıyoruz hocam. :D

Hocam önceleri optimizasyon hataları yüzünden pek tavsiye edilmezdi ancak oyun çıkalı 1 seneden fazla oldu ve bu hatalar oldukça az şu anda. Orta Çağ temalı en iyi oyundur benim gözümde. İlk defa böyle bir oyun oynayacaksanız bence ilk Warband oynayın. Warband oynadıktan sonra Bannerlord oynarsanız çok daha keyif alırsınız. Oyun çok akıcı ve neredeyse hiç sıkmıyor. Biraz öğrenmek lazım tabii, uzun bir macera var. :D

@Ramazan Ö hocam da gelmiş, hoşgelmiş. Hiç Warband konusu kaçırmıyoruz hocam. :D
Anladım hocam teşekkürler. Warband oynamayı düşünmüyorum. Direk Bannerlord'dan başlayacağım. Teşekkürler.

Merhabalar. Şu anki fiyatı 150TL. İlk defa bu tarz bir oyun oynayacağım. Oynayanlar oyun hakkındaki fikrini söylerse sevinirim. 150 TL'ye değecek bir oyun mu?

Erken erişimde oyun kasmaları donmaları var optimizasyonu kötü oyun erken erişimden çıkınca almanı öneriyorum çöp denecek bir oyunda değil bu arada 40 saatim var.

Geri
Yukarı