Mount & Blade II: Bannerlord alınır mı?

BurakAyikkk

Hectopat
Merhabalar. Şu anki fiyatı 150TL. İlk defa bu tarz bir oyun oynayacağım. Oynayanlar oyun hakkındaki fikrini söylerse sevinirim. 150 TL'ye değecek bir oyun mu?

Sizce oyunu Epic Games'ten mi yoksa Steam'dan mı almalıyım hangisi daha iyi?
Warband Epic Games'te yok hocam. Bannerlord'u diyorsanız ben geçen sene Epic Games'ten 60 liraya yakaladım. Eğer siz de yakalayabilirseniz yapıştırın Bannerlord'u Epic Games'ten. Steam'de 120 liranın aşağısına pek fazla inmiyor. Bu arada Warband da Bannerlord da efsane oyunlardır, almanızı kesinlikle öneririm. Özellikle Warband.

Warband Epic Games'te yok hocam. Bannerlord'u diyorsanız ben geçen sene Epic Games'ten 60 liraya yakaladım. Eğer siz de yakalayabilirseniz yapıştırın Bannerlord'u Epic Games'ten. Steam'de 120 liranın aşağısına pek fazla inmiyor. Bu arada Warband da Bannerlord da efsane oyunlardır, almanızı kesinlikle öneririm. Özellikle Warband.
Bannerlord için konusuyorum hocam. Uzun bir zamandır Steam ve Epic'ten takip ediyorum çok uzun zamandır 150TL'nin altına inmedi sizce suan almamalı mıyım?

Bannerlord için konuşuyorum hocam. Uzun bir zamandır Steam ve Epic'ten takip ediyorum çok uzun zamandır 150 TL'nin altına inmedi sizce şu an almamalı mıyım?
Şu anlık almayın bence hocam. Yaz indirimlerinde 120 TL'ye kadar düşüyor, hatta belki bu yaz daha da düşer. Dediğim gibi Epic Games'ten 60 liraya tutturabilirsiniz. 30 TL kendi indirimi + 60 TL'lik indirim kuponuyla 60 TL'ye aldım geçen sene Bannerlord'u.

Şu anlık almayın bence hocam. Yaz indirimlerinde 120 TL'ye kadar düşüyor, hatta belki bu yaz daha da düşer. Dediğim gibi Epic Games'ten 60 liraya tutturabilirsiniz. 30 TL kendi indirimi + 60 TL'lik indirim kuponuyla 60 TL'ye aldım geçen sene Bannerlord'u.
Peki Bannerlord hakkındaki görüşleriniz nedir, oyuna değer mi? İlk defa bu tarz bir oyun oynayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı