Mount & Blade II: Bannerlord alınır mı?

Donkobus

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu fiyatı biraz pahalı ve optimizasyon sorunları yaşayanlar da var. Sizce oyunu önerir misiniz? Yoksa şu anlık beklemek daha mı mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Beklemek her zaman daha mantıklı çünkü ilk etapta bu bahsettiğin sorunlar olduğunda firmaya geri besleme gider ve yeni güncelleme yayınlarlar. Acelen yoksa 1 ay bekle.

Oyunu öncelikle korsan deneyeceğim öyle karar vereceğim ama satın almak istiyorum.

Tabi, korsanı kırılına kadar beklemelisiniz bu süreç içerisinde. Henüz cracklenmedi haberiniz olsun. Oyunu @hypxness'in de dediği gibi alıp belirli bir deneme süresi içerisinde değerlendirdikten sonra alıp almayacağınıza karar vermek en mantıklısı.

İade edildikten sonra parayı tekrar kartına yatırabiliyor olsaydı daha sağlıklı olurdu. Ancak iade ederse tüm ücret Steam hesabına dönüyor. Steam ile korunduğu için çok geçmeden kırılması gerekiyor, bence de korsanda deneyip satın almak mantıklı gibi gözüküyor.

İade edildikten sonra parayı tekrar kartına yatırabiliyor olsaydı daha sağlıklı olurdu. Ancak iade ederse tüm ücret Steam hesabına dönüyor. Steam ile korunduğu için çok geçmeden kırılması gerekiyor, bence de korsanda deneyip satın almak mantıklı gibi gözüküyor.
Tekrar karta iade edilebiliyor.

Karta iade ediliyor fakat cüzdana iade edildiği kadar kısa sürmüyor diye biliyorum.

9 Saatlik Oynanışın ardından :
+ Multiplayer eğlenceli fakat server hataları var, adamlar zaten hata olduğunu ve bunu fixlemeye çalıştıklarını duyurdu oyundan.
+ Grafikler gelişmiş *GÖLGE AYARI BİRAZ PROBLEMLİ KAPATMANIZI ÖNERİRİM*
+ Siegeler için farklı seçenekler mevcut.
+ Hikaye mevcut.
+ Yoldaş olayı daha gelişmiş.
+Başlangıçta yapılan tercihler gerçekten etki yaratıyor karakterde.
+Yanlış anlamadıysak farklı başlangıçlar var. (Arkadaşım farklı ben farklı başladık bilmiyorum)
+ Denilenin aksine türkçe mevcut, eksikleri olsada oyunu anlıyorsunuz

Tabii sizi tatmin etmek zorunda değil, oyun daha erken erişim sürecinde bu yüzden sizlere tavsiyem 2 saatlik deneme süresini kullanmanız.

Geri
Yukarı