Mount & Blade II: Bannerlord Artık Çıkmalı mı?

Sytra

Kilopat
Daha fazla  
Her yıl bir sonraki yıl oyunu çıkarıyoruz diyerek yılları eskittiler. Sözde kesin olarak bu yıl çıkacaktı fakat bu konuda anlatıldığı üzere özel demom tanıtımı yapılacakmış. Oyunun çıkmasını isteyen kaldı mı?
Ben etiketleyemiyorum fakat Ali GÜNGÖR veya Recep BALTAŞ'ı etiketleyebilirseniz onlardan ricam Gamescom 2019'a giderde Taleworlds yetkililerine oyunu en azından beta sürüm olarak piyasaya sürmesini isterlerse belki çıkarırlar.

İstenmeyle olsaydı şimdiye 10 kere çıkardı. Bene oyun çıkmamalı. Aralık 2012'de Warband'i aldığımda etrafımda bilen kimse yoktu. Sonra Bannerlord duyuruldu. Bir süre sonra Warband patladı. Sırf gıcıklığına çıksa bile orijinal almayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllardır çıkmayan oyun iki kisi istedi diye çıkacağını sanmıyorum. Zaten hali hazirda çıkmasını tonla insan beklerken.

2012 zamanında Warband oynarken çok heyecanlanmıştım. Grafikler daha iyi bir sürü yenilik zaten Warband sevdiğim tarzda bir oyundu. 2014 civarında çıksaydı Bannerlord etki bırakabilirdi. Ama yıl olmuş 2019 çıkan oyunların grafikleri ortada. Çıktığında 2014'e kıyasla daha az etki yapar. Ama artık bu kan davası oldu. Bütün oyuncular olarak birleşip ilk hafta belki ilk ay oyunu almamalıyız. Bu kadar sene bekletmek ayıptır.

Arkadaşlar oyun yapım sürecinin nasıl işlediğini sanıyorsunuz? Adamlar yeni motor yapıyor, yani her şeyi en baştan tasarlayıp düzenliyorlar. Ubisoft gibi kopyala yapıştır yapabilecek kadar büyük bir firma değiller. Adamlar kendisi söylüyor," hazır olduğu zaman çıkartacağız". Demek ki daha hazır değil. Beklemek isteyen bekler, beklemek istemeyen için sorun yok. Tek hataları oyunu erken duyurmaları, çoğu firma bu yönetim anlayışını bıraktı. Aslında o da hata değil de işte insanlara anlatamıyoruz.

Arkadaşlar oyun yapım sürecinin nasıl işlediğini sanıyorsunuz? Adamlar yeni motor yapıyor, yani her şeyi en baştan tasarlayıp düzenliyorlar. Ubisoft gibi kopyala yapıştır yapabilecek kadar büyük bir firma değiller. Adamlar kendisi söylüyor," hazır olduğu zaman çıkartacağız". Demek ki daha hazır değil. Beklemek isteyen bekler, beklemek istemeyen için sorun yok. Tek hataları oyunu erken duyurmaları, çoğu firma bu yönetim anlayışını bıraktı. Aslında o da hata değil de işte insanlara anlatamıyoruz.
GTA 5 5 yılda geliştirildi çıktı, Cyberpunk 2077 7 yıl oldu geliştirilmeye başlanalı 7. yılda çıkacak. Dikkat edin Cyberpunk 2077. Bannerlord bu oyunlardan daha gelişmiş mi olacak ki 7 yıl olsun geliştirme aşaması bitmesin?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı