Mount & Blade II: Bannerlord Neden Çok Hızlı Bir Şekilde Kırıldı?

agg1401

Hectopat
Katılım
29 Aralık 2016
Mesajlar
630
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
381
Yer
Kayseri
açıkcası korsanı tutmayan oyunun orjinali de tutmuyor, yani korsana izin vermezsen oyunun popülaritesi ciddi anlamda düşer ve reklam kaybı yaşarsın bu da oyunu almak isteyen kitleye ulaşımını kısıtlıyor, para kazanmak istiyorlarsa klasik yöntemlerin dışında yollar bulmak zorundalar.
Oyunu bitirmelerini engelleme manasında değil.
 

zetsinrau

Picopat
Katılım
12 Nisan 2020
Mesajlar
80
En iyi cevaplar
1
Beğeniler
80
Yer
01
Oyun erken erişimde ve sürekli güncellenerek hatalar gideriliyor. Şuan torrent indiren birisi bu patchlerden zor yararlanabilir. Ayrıca oyunun bir de online tarafı var.
 
KS
xSemih1453

xSemih1453

Picopat
Katılım
15 Mayıs 2020
Mesajlar
455
En iyi cevaplar
1
Beğeniler
155
Yer
Technopat City
Yorumlarınız için teşekkürler <3
 

Gururs

Picopat
Katılım
9 Temmuz 2019
Mesajlar
109
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
22
Mount & Blade II: Bannerlord oyununun korsan versiyonu çok çabuk bir şekilde çıktı. Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz oyun neden bu kadar savunmasız?
Erken erişimde DRM yoktur dosyaları indirip direk oynayabiliyorsun Steam emulator ile.
 

bambamm6

Hectopat
Katılım
3 Mayıs 2016
Mesajlar
559
En iyi cevaplar
1
Beğeniler
340
Yer
İstanbul
Oyunda Denuvo tarzı koruma sistemlerinin "bilerek" kullanılmadığını bir Twitch yayınında Taleworlds çalışanından bizzat duydum. Oyun kırılmasın gibi ekstra bir çabaları yok, zaten böyle bir dert edineceklerini de sanmıyorum. 2010'da çıkan Warband ile sırf 2016'da bile 400 milyon dolarlık bir ihracatla tüm dünyaya satan firma, Bannerlords ile bu seviyelerin kat kat üstüne çıkacağı için bunu dert edinmeyeceklerdir.

Hatta bence "reklamın iyisi, kötüsü olmaz" bakış açısı bile olabilir. Zaten bu kadar "vatan, millet, Sakarya" edebiyatı yapıp en başta bizim milletimizin oyunu kırması zihniyeti göstermekte. Firmanın oyunu çıkarmadan önce "Türkçe dil desteği olmayacak" açıklamasına bu kadar destek vereceğimi hiç düşünmezdim. Neden Türk pazarına açılsınlar, neden Türkçe dil desteği versinler, neden Türk oyuncuya hitap etsinler ki? Bence Türkiye'de satışa çıkarmalarına bile şükretmek lazım, bu zihniyetimiz yüzünden.
 

TheDoctorBD

Femtopat
Katılım
17 Kasım 2019
Mesajlar
60
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
15
Her oyun elbet bir gün kırılmayı tadıcaktır. Erken veya geç fark etmez.
RDR 2: hold MY gun.
Kitlesine güvenen oyunlar drm´e pek de gerek duymuyorlar zaten. Örneğin Witcher serisi drm´sizdir. Benzer şekilde deus ex´de drm´siz bir oyundur. Çünkü zaten bunlar iyi ve büyük oyunlar olduğu için kitlelerine güveniyorlar. Herkesin sabırsızlıkla beklediği Cyberpunk´ta drm´siz çıkacak. İsteyen gog´dan pre-order yapabilir.
1080I olan adam korsan almaz.
 


Yeni konular

Yukarı