Mount & Blade II: Bannerlord Steam'de Yerini Aldı

bambamm6

Kilopat
Yer
İstanbul
Mount & Blade Warband, hayatımda en çok oynadığım ve en beğendiğim oyundu. Hala üstüne oyun tanımıyorum, tanıyamıyorum nedense. Serinin son oyunu Bannerlord sonunda Steam'de yerini aldı. Kaç yıldır ha çıktı, ha çıkacak, ha şu Vİking Conquest'i alın da biraz daha oyalanın derken sonunda Bannerlord'un duyurusunu hafiften de olsa görebildik. Umarım bunca yıl beklediğimize değer. :)

Oyunun sistem gereksinimlerini (minimum) şöyle sıralamışlar:
  • Intel i3-2100 / AMD FX-6300 işlemci
  • 4 GB RAM
  • Intel HD 4600 / Nvidia GT730 / AMD R7 240 ekran kartı
  • 40 GB depolama alanı
Oyunun Steam linki burada: Mount & Blade II: Bannerlord on Steam
Bu da oyunun E3 2016 kısa bir Gameplay videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türkiye'ye özel fiyattan gelecekti umarım kafamdaki gibi uygun fiyatlı olur da çıktığı gibi alabiliriz. Yalnız Warband'daki gibi bir yerden sonra gerek single-player gerekse multi-player'da biraz sıkıyordu ve kombat sistemi çok basit geliyordu bana. Bunları genel olarak halledip üzerine gitmişler videolarda görülen de bu. Ancak oynanış aynen Warband'daki gibi olacaksa, saldırı savunma kombatları vs. çok sıkacak diye korkuyorum. Tabi ki tam sürümü görmeden insan bir şey diyemiyor yine de. Bu arada oyunun yapımcısı bu kadar çabalarken, Türkiye'ye özel fiyattan satışa sunarken, Türkçe dil desteği sunacakken gidipte korsan indiren olursa yaşamasın diyorum çok net.

Yalnız bişey dikkatimi çekti.Steam de Türkçe dil desteği yok gözüküyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
5:26-5:35 arasında raportör "Oyun Türkçe Çıkacak mı?" sorusuna yapımcı da "Tabii ki" diyor. Zaten Türkiye'de üretilen bir oyunun Türkçe olmadan çıkması deveye hendek atlatmaya çalışmak olsa gerek. Yurt dışına satışları ve döviz getirisi sayesinde ülkece gururumuz oldular.

Henüz erken, ilerleyen günlerde hangi dilleri destekleyip desteklemeyeceği belli olur.

Türkçe kesin gelir diye tahmin ediyorum. Asıl soru fiyatı olacaktır. Umarım Türkiye'ye özel bir fiyatlandırma yaparlar. :)

Mount & Blade Warband, hayatımda en çok oynadığım ve en beğendiğim oyundu. Hala üstüne oyun tanımıyorum, tanıyamıyorum nedense. Serinin son oyunu Bannerlord sonunda Steam'de yerini aldı. Kaç yıldır ha çıktı, ha çıkacak, ha şu Vİking Conquest'i alın da biraz daha oyalanın derken sonunda Bannerlord'un duyurusunu hafiften de olsa görebildik. Umarım bunca yıl beklediğimize değer. :)

Oyunun sistem gereksinimlerini (minimum) şöyle sıralamışlar:
  • Intel i3-2100 / AMD FX-6300 işlemci
  • 4 GB RAM
  • Intel HD 4600 / Nvidia GT730 / AMD R7 240 ekran kartı
  • 40 GB depolama alanı
Oyunun Steam linki burada: Mount & Blade II: Bannerlord on Steam
Bu da oyunun E3 2016 kısa bir Gameplay videosu:

Yıl 2019 hala bekliyoruz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı