Mount & Blade II: Bannerlord Warband ile aynı mı?

Donkobus

Hectopat
Daha fazla  
Steamda bütün olumsuz yorumlara baktım ve çoğu kişi warband gibi demiş. Kimisi sadece grafik eklenmiş hâli demiş. Böyle yorumları gördükçe moralim bozuldu oyunu alacaktım kararsız kaldım. Bir de sizin fikrinizi almak istiyorum. Sizce oyun nasıl?

Yazımı kendine göre yorumlama. "Farklar var az da olsa olsun da tabii " dedim sen nasıl öyle yorumladın anlamadım dikkatli bak orada ne dediğimi anlarsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, aynısı diyebilirim. Erken erişimde almayın, tam sürümü alın.
Yine denk geldim bak. Aynısı diyebilir misin? Arkadaşlar sorusu olan lütfen şu videoya baksın;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorularınızın cevabı burada.

Yine denk geldim bak. Aynısı diyebilir misin? Arkadaşlar sorusu olan lütfen şu videoya baksın;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorularınızın cevabı burada.
O videoyu izledim. Ve yayıncıların fikirlerini değil kendi fikirlerimi ön plana alırım. Evet, hala aynısı diyorum. Bana video hariç değişen kendi gözlemlediğiniz bir şey söyleyin lütfen. Warband ile arasındaki farkı. Birkaç yeni özellik eklenip grafikler geliştirildiği için yeni oyun sayılmaz bunlar. Bildiğiniz Warband Enhanced Edition.
Bakın Kingdom Come: Deliverance var belki bilirsiniz. O da bağımsız olarak geliştirilen ve Cryengine kullanan bir oyun. Ve bana sorarsanız cebinden 20 tane Bannerlord çıkartır.
Emeğe saygım sonsuz. Ancak bu çıkarttıkları yıllardır tutkuyla serinin devam oyununu bekleyen kitleye bir tokat oldu.

+ Siegeler için farklı seçenekler mevcut.
+ Hikaye mevcut.
+ Yoldaş olayı daha gelişmiş.
+ Karakter geliştirmeleri mantıklı ve gelişmiş.
+ Başlangıçta yapılan tercihler gerçekten etki yaratıyor karakterde.
+ Aynı da olsa yan görevler var. (Az olması sinir bozucu evet)
+ Krallıkta oylama usulü karar alma ve toprak verme var.
+ Seferberlik sistemi daha iyi, istediğiniz zaman müsait kişileri savaşa çağırabiliyorsunuz.
+ Turnuva sistemi daha iyi
+ Envanter yönetimi at, eşek, deve aldığın zaman artıyor ve bu sürüyü güdecek kadar askeriniz yoksa hızınız düşüyor.

Performans problemi var dedin, gölgelendirmede bir ayar var onu kapatınca sorun çözülüyor. Denendi onandı.

Tabii yenilikler gerekli fakat tekrar söylediğim gibi halen early acces sürümünde bir oyundan bahsediyoruz. Oyun gelişime ve modlamaya açık. EA'dan çıkınca buraya dönüp haklıymışım diyeceğim çünkü bu oyun olmuş.

+ Siegeler için farklı seçenekler mevcut.
+ Hikaye mevcut.
+ Yoldaş olayı daha gelişmiş.
+ Karakter geliştirmeleri mantıklı ve gelişmiş.
+Başlangıçta yapılan tercihler gerçekten etki yaratıyor karakterde.
+ Aynı da olsa yan görevler var. (Az olması sinir bozucu evet)
+ Krallıkta oylama usulü karar alma ve toprak verme var.
+ Seferberlik sistemi daha iyi, istediğiniz zaman müsait kişileri savaşa çağırabiliyorsunuz.
+ Turnuva sistemi daha iyi
+ Envanter yönetimi at, eşek, deve aldığın zaman artıyor ve bu sürüyü güdecek kadar askeriniz yoksa hızınız düşüyor.

Performans problemi var dedin, gölgelendirmede bir ayar var onu kapatınca sorun çözülüyor. Denendi onandı.

Tabii yenilikler gerekli fakat tekrar söylediğim gibi halen early acces sürümünde bir oyundan bahsediyoruz. Oyun gelişime ve modlamaya açık. EA'dan çıkınca buraya dönüp haklıymışım diyeceğim çünkü bu oyun olmuş.
Şimdi bu yazdıklarınızın Warband'de olmadığını mı düşünüyorsunuz? Eğer öyleyse ilk önce Warband oynayın derim.
- Hikaye var nedir ya 😂

Performans problemi denendi onandı yazmışsınız, sadece sizin sisteminizde çalışan bir yöntem onaylanmış olmuyor maalesef.
Turnuva sistemi daha iyi. Nesi daha iyi ? Olması mı?
Burada yazdıklarınızın hepsi Warband'de var. Size eklenenleri yazın demiştim , varolan özellikleri yazmışsınız. Neden hala fanboy gibi savunuyorsunuz anlamadım.
Bir dakika, yoksa fanboy ? 😳

Şimdi bu yazdıklarınızın Warband'de olmadığını mı düşünüyorsunuz? Eğer öyleyse ilk önce Warband oynayın derim.
- Hikaye var nedir ya 😂

Performans problemi denendi onandı yazmışsınız, sadece sizin sisteminizde çalışan bir yöntem onaylanmış olmuyor maalesef.
Turnuva sistemi daha iyi. Nesi daha iyi? Olması mı?
Burada yazdıklarınızın hepsi Warband'de var. Size eklenenleri yazın demiştim, varolan özellikleri yazmışsınız. Neden hala fanboy gibi savunuyorsunuz anlamadım.
Bir dakika, yoksa fanboy? 😳

Yahu sana diyecek tek sözüm daha yok. Bunlar Warband'de mi varmış 😂 👌
Benim sistemimde çalışan yöntem onaylanmış olmuyor farkındayım o yüzden oyunu alan 5 arkadaşımda da çalıştı. Haklsınız.
Ne diyeceğim bilemiyorum, laf anlamaz, yıkıcı eleştirilerinize devam edin.
Şuraya bırakayım da:

1313131313.png

1231234124123124.png

Yine de siz haklsınız tabii.

Geri
Yukarı