Mount & Blade: Warband 2020'de hala oynanır mı?

Oynanır ama sana kesinlikle yapmaman gereken bir şey söyleyeyim. Hile yapma. Küçük büyük fark etmez sakın hile yapma. Hilenin bir oyunu bu kadar bozduğu daha önce hiçbir yerde görülmemiştir. Tüm oyun zevkin yok olur gider.

Zamanında Warband oynuyordum ama Bannerlord'u görünce Warband oynama zevkim tamamıyla sıfırlandı. Oyunun full sürümünün çıkmasını bekliyorum. Çıkarsa satın almayı planlıyorum.

Ben ni ara kale feth ediyordum Kergitlerin tek bir kalesi kalmıştı sonra yardıma çağırdığım komutanlarım nedense hazırlıkları yaparken (kaleye çıkmak için ayaklı savaş şeysi) sebepsizce kaleden uzaklaşmışlardı sonra adamlar kaleden çıkıp bana saldırdıklarında 170 vs 1200 atmak zorunda kalmıştım.Bir de oto kaybetmeyi açmıştım. Sinirden o save i silmiştim :(

Ben ni ara kale feth ediyordum Kergitlerin tek bir kalesi kalmıştı sonra yardıma çağırdığım komutanlarım nedense hazırlıkları yaparken (kaleye çıkmak için ayaklı savaş şeysi) sebepsizce kaleden uzaklaşmışlardı sonra adamlar kaleden çıkıp bana saldırdıklarında 170 vs 1200 atmak zorunda kalmıştım.Bir de oto kaybetmeyi açmıştım. Sinirden o save i silmiştim :(
Ben 320 vs 2100 kişi savaşmıştım. Hileli olduğum için ordumun hepsi, Svadyalı şövalyeydi (istisnasız). Karşımda da Sarraind'lerin bütün ordusu vardı yenmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı