Mount & Blade: Warband açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

297345

Hectopat
Sorun basit, Steam kütüphanemden oyunu açmaya çalışıyorum oyna tuşuna basınca 1-2 saniyeliğine başlatılıyor diyor ve duruyor tekrar oyna yazısı çıkıyor.
Denediklerim: Oyun dosyalarını kontrol ettim sorun ondan kaynaklı değil, uyumlulukları kontrol ettim sorun ondan da kaynaklanmıyor. Şimdiden teşekkürler.

Sorun basit, Steam kütüphanemden oyunu açmaya çalışıyorum oyna tuşuna basınca 1-2 saniyeliğine başlatılıyor diyor ve duruyor tekrar oyna yazısı çıkıyor.
Denediklerim: Oyun dosyalarını kontrol ettim sorun ondan kaynaklı değil, uyumlulukları kontrol ettim sorun ondan da kaynaklanmıyor. Şimdiden teşekkürler.

Belki yardımcı olur. Olmazsa bugün böyle bir konu daha görmüştüm sanırsam. Bekleyin belki düzelir.

Rapor oluşturur musunuz? Belki bir şey buluruz raporda, her sorunun çözümü aynı olmuyor. Ek olarak oyunun exe dosyasının uyumluluk ayarlarını değiştirebilirsiniz. Eski oyun olduğu için bu da bir çözüm olabilir.

Rapor oluşturur musunuz? Belki bir şey buluruz raporda, her sorunun çözümü aynı olmuyor. Ek olarak oyunun exe dosyasının uyumluluk ayarlarını değiştirebilirsiniz. Eski oyun olduğu için bu da bir çözüm olabilir.
Uyumluluktur falan onları denedim, oyun açılıyordu daha önce şimdi açılmıyor. oyunu silip yüklüyorum şu an.

Hangi link çalışmıyor? Videonun ve uygulamanın linkini bırakıyorum aşağıya.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hangi link çalışmıyor? Videonun ve uygulamanın linkini bırakıyorum aşağıya.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam hala indiriyor, oyunun kendisi 1 GB güncellemesi 5 GB :D

Yeni konular

Geri
Yukarı