Çözüldü Mount Blade: Warband Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Bugün Steam'dan Mount & Blade: Warband aldım. Oyunu yükledim. Ama oyna dedikten sonra oyun açılıyor dedikten hemen sonra ekrana hiçbir şey gelmeden tekrar oyna yazısı geliyor. Oyunu iki kere tekrar yüklemeyi denedim, oyun dosyalarını doğruladım. Windows 7 uyumluluk modunda denedim, yönetici olarak çalıştırmayı denedim. Windows 10 1909 sürümünü kullanıyorum.

Çözüm
  • Mod varsa kaldır.
  • Steam'i kaldırıp yeniden kur.
  • CSduragı neyse artık onu da kaldır.
  • Oyun dosyalarını doğrula.
Rapor gönderin.

Bugün Steam'dan Mount & Blade: Warband aldım. Oyunu yükledim. Ama oyna dedikten sonra oyun açılıyor dedikten hemen sonra ekrana hiçbir şey gelmeden tekrar oyna yazısı geliyor. Oyunu iki kere tekrar yüklemeyi denedim, oyun dosyalarını doğruladım. Windows 7 uyumluluk modunda denedim, yönetici olarak çalıştırmayı denedim. Windows 10 1909 sürümünü kullanıyorum.

Bende de oluyor bende normalde açılıyordu CD Key gösterme yerinde bir daha gösterme yazısına basınca siyah ekran verdi 2 kere silip yükledim hiç açılmıyorudu şimdi siyah ekran veriyor sonra atıyor.

Bende de oluyor bende normalde açılıyordu CD Key gösterme yerinde bir daha gösterme yazısına basınca siyah ekran verdi 2 kere silip yükledim bormalde hiç açılmıyorudu şimdi siyah ekran veriyor sonra atıyor.
Ben CD key gösterme yeri açıkken iki kere denedim. Sonra gösterme dedim. Ama ikisinde de ekrana siyah bir yer dahi gelmedi.

• Mod varsa kaldır.
  • Steam'i kaldırıp yeniden kur.
  • CSduragı neyse artık onu da kaldır.
  • Oyun dosyalarını doğrula.

Çözüm
Ben CD Key gösterme yeri açıkken iki kere denedim. Sonra gösterme dedim. Ama ikisinde de ekrana siyah bir yer dahi gelmedi.

CD Key gösterme yeri nasıl açılıyor onu açabilirsem olur herhalde. Normalde oyunu açarken bunu kopyalayın oyun içindeyken sorabilir gibi bir yazı geliyordu onu kapattım açılmamaya başladı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı