Mount & Blade: Warband alınır mı?

Peki şu an indirim olmadan alabileceğim bir oyun önerir misiniz? Aklımda Fall Guys vardı ancak haftaya bir oyun bedava olacak Epic'te belki budur.
Öncelikle Fall Guys önermem. Yakınca ölecektir muhtemelen. Para israfı olur. İlginiz varsa strateji oyunlarına bakabilirsiniz. Şu anda steam üzerinde Paradox oyunları indirimde.

Öncelikle Fall Guys önermem. Yakınca ölecektir muhtemelen. Para israfı olur. İlginiz varsa strateji oyunlarına bakabilirsiniz. Şu anda Steam üzerinde Paradox oyunları indirimde.

Fall Guys bence zevkli, bahsettiğiniz strateji oyunları neler? Ayrıca portal serisini alınır mı?

Fall Guys bence zevkli, bahsettiğiniz strateji oyunları neler? Ayrıca porat serisini alınır mı?
Portal demek istediniz sanırım. Fiyatları oldukça ucuz oyuncuyum diyen insanın kesinlikle oynaması gereken oyunlar. Paradox oyunlarına gelirsek. HOI4 var grand strateji türünde. İkinci dünya savaşı ile alakalı daha çok savaş üzerinden dönüyor strateji. EU4 var 1444 yılından başlayan uzun bir zaman çizelgesi var. Kendisinin savaş mekanikleri biraz kanser olsa da, diplomasi anlamında çok gelişmiştir. Victoria 2 var dünyadaki büyük ekonomilerin gelişimine tanıklık ediyorsunuz. Kendiniz kontrol ediyorsunuz. Savaş vs. de var tabii. Burada tam olarak anlatmam imkansız. Kendiniz baksanız daha iyi olur.

Portal demek istediniz sanırım. Fiyatları oldukça ucuz oyuncuyum diyen insanın kesinlikle oynaması gereken oyunlar. Paradox oyunlarına gelirsek. HOI4 var grand strateji türünde. İkinci dünya savaşı ile alakalı daha çok savaş üzerinden dönüyor strateji. EU4 var 1444 yılından başlayan uzun bir zaman çizelgesi var. Kendisinin savaş mekanikleri biraz kanser olsa da, diplomasi anlamında çok gelişmiştir. Victoria 2 var dünyadaki büyük ekonomilerin gelişimine tanıklık ediyorsunuz. Kendiniz kontrol ediyorsunuz. Savaş vs. de var tabii. Burada tam olarak anlatmam imkansız. Kendiniz baksanız daha iyi olur.
Evet Portal demiştim. Sağolun

HOI4 oynarken yama kurmalı mıyım? Türkçe dil desteği yok sanırım. @Miuysti

Türkçe dil desteği maalesef yok. Paradox çok inatçı. Ben şahsen ilk öğrendiğimde dişimi sıkıp İngilizce öğrendim oyunu. (her güncelleme geldiğinde yamayla uğraşmayayım diye) ama yok ben gelemem öyle diyorsanız kurabilirsiniz.

HOI4 mükemmel bir alternatif tarih oyunudur kendi tarihinizi kurabilir hitlere suikast yapıp ülkeyi demokrat yapabilir ya da Türkiye'yi kominist yapabilir ayrıca road to 56 modunu öneririm bütün ülkelerie kendine özel birlik diplomasi kararlar ekler normal modunda çoğu ülkenin diplomasisi defultur mesela Türkiye warbanda gelecek olursak vanillası bile çok iyidir ama ben kasten viking Conquest'i çok severim hikayeli bir DLC'dir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı