Mount&blade Warband askerlere komut verme ve lordlara ziyafet düzenleme

Babili0

Centipat
Daha fazla  
Mount&blade Warband askerlere komut vermek ve lordlara ziyafet düzenlemek istiyorum. Yani askerlere okçular geride kalsın süvariler ileri gitsin gibi ve lordlarla aramı düzeltmek istiyorum nasıl yapabilirim? Teşekkürler.

Onu biliyorum fakat mesela ben F1'den hücuma basıyorum hepsi hücum yapıyor.

Onu rakamlardan yapıyorsunuz. 1'e basarsanız piyadeleri seçersiniz ve F1 menüsü gelir. Ama oradan verdiğiniz emir sadece piyadeler için geçerli olur. 2'de okçular, 3'de süvariler. 4-5-6-7-8-9'da ise kendi oluşturduğunuz kategoriler.

Ele geçirdiğiniz lordları esir almak yerine serbest bırakarak hem ilişkinizi artırıp hem onur kazanırsınız, ayrıca onlar sizi yenip esir alacağı zaman sana iyilik borcum vardı diyip serbest bırakabiliyorlar. Evlendiyseniz eşiniz size taktik veriyor. Lordlardan gidip görev alarak aranızı düzeltebilirsiniz. Onun haricinde grubunuza yeni kişiler alın mimar, cerrah, kapasitesi yüksek karakterler var benden düşmanlarım onları istiyordu düşman olduğumuz halde veriyordum. Gelip teşekkür ediyorlardı aramız iyileşiyordu.
Ele geçirdiğiniz lordları esir almak yerine serbest bırakarak hem ilişkinizi artırıp hem onur kazanırsınız, ayrıca onlar sizi yenip esir alacağı zaman sana iyilik borcum vardı diyip serbest bırakabiliyorlar. Evlendiyseniz eşiniz size taktik veriyor. Lordlardan gidip görev alarak aranızı düzeltebilirsiniz. Onun haricinde grubunuza yeni kişiler alın mimar, cerrah, kapasitesi yüksek karakterler var benden düşmanlarım onları istiyordu düşman olduğumuz halde veriyordum. Gelip teşekkür ediyorlardı aramız iyileşiyordu.
Halihazırda esir aldığınız lordlar varsa eğer onlara gelen dinar tekliflerini her geri çevirdiğinizde onur kaybediyorsunuz.

Geri
Yukarı