Çözüldü Mount & Blade Warband derebeyi kendi başına asker toplayabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

W.Heisenberg

Hectopat
Bi' nostalji yapayım dedim, Mundhalir hazretleri verdiğim kaleden dışarı adımını atmıyor. Ben bir sürü asker ile geziyorum fakat o ona verdiğim asker miktarında kaldı. Hatta kendisine 2 tane kale verdim fakat 1 kaleden çıkmıyor, benim sorum şu: Derebeyleri kendi kendine asker toplayabilir mi? Ve de derebeylerinin elinden bazı kaleleri alabilme gibi bir şansımız var mı?
Oyun orijinal.
Bi' nostalji yapayım dedim, Mundhalir hazretleri verdiğim kaleden dışarı adımını atmıyor. Ben bir sürü asker ile geziyorum fakat o ona verdiğim asker miktarında kaldı. Hatta kendisine 2 tane kale verdim fakat 1 kaleden çıkmıyor, benim sorum şu: Derebeyleri kendi kendine asker toplayabilir mi? Ve de derebeylerinin elinden bazı kaleleri alabilme gibi bir şansımız var mı?
Oyun orijinal.
Çıkıyormuş. Zaman gerekli, bekleyin, asker verin ve bir tane daha derebeyi alın. Kusura bakmayın sorum (biraz) basitmiş, 20 gün falan bekledim ve derebeyinin kendi 2.kalesi işgal edilirken hiçbir şey yapmaması beni bu soruyu sormama sürükledi.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı