Mount & Blade: Warband için mod önerisi

KaranlıkLord

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta gördüğünüz gibi mod önerir misiniz? Şu anda bana yeterli olan bir mod yüklü ama yeterli değil bu, önerirseniz mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta gördüğünüz gibi mod önerir misiniz? Şu anda bana yeterli olan bir mod yüklü ama yeterli değil bu, önerirseniz mutlu olurum.
Persident Kingdoms, çok güzel bir Rol yapma modu, Multiplayer şekilde oynanıyor. 800 saat Warband oynadım 600 ü Persident Kingdoms da geçmiştir Köle tacirliği rolünden Krallık şovalyesine hatta Derebeylik rolü bile yapmıştım, çapulculukta çok eğlenceli oluyor çiftçiyken ve ben tarlada ekin ekerken lordumuz gelir bizden ekmek 10 dinar ise 100 dinara alırdı sırf bizde kazanalım diye bizde o parayla kendimize zırh alırdık :D, çok eğlenceli roller dönüyor. Köle olarak farklı bir krallığa ajan gitmiştim 6 saat boyunca beni kurtarmak için kuşatma atmışlardı kaleye en sonunda at arabasıyla birlikte kaçmıştım :D, herkesin oynamasını öneririm. Güçlü bir bilgisayar istemiyor.

Herkesin yorumları için teşekkürler.

Persident kingdoms, çok güzel bir rol yapma modu, multiplayer şekilde oynanıyor. 800 saat Warband oynadım 600'ü persident kingdoms da geçmiştir köle tacirliği rolünden krallık şovalyesine hatta derebeylik rolü bile yapmıştım, çapulculukta çok eğlenceli oluyor çiftçiyken ve ben tarlada ekin ekerken lordumuz gelir bizden ekmek 10 dinar ise 100 dinara alırdı sırf bizde kazanalım diye bizde o parayla kendimize zırh alırdık :D, çok eğlenceli roller dönüyor. Köle olarak farklı bir krallığa ajan gitmiştim 6 saat boyunca beni kurtarmak için kuşatma atmışlardı kaleye en sonunda at arabasıyla birlikte kaçmıştım :D, herkesin oynamasını öneririm. Güçlü bir bilgisayar istemiyor.

Hala orada multiplayer oynuyorlar mıdır ve internettten indirdiğin M&B Warband'da açılıyor mu?
@Worldax cevap verir misiniz acaba hocam.

Son düzenleme:
Herkesin yorumları için teşekkürler.

Hala orada multiplayer oynuyorlar mıdır ve internettten indirdiğin M&B Warband'da açılıyor mu?
@Worldax cevap verir misiniz acaba hocam.
Steam versiyon olması lazım, hala oyuncusu varmı bilmiyorum, ama illaki vardır warband kitlesi tarafından sevilen ve tanınan bir mod

Hepsini at bir kenara Light & Darkness: Heroes of Calradia'yı oyna. Türkçe çevirisi ve rehberi de mevcut. Senaryo modlarının kralıdır kendileri.

Geri
Yukarı