Mount & Blade Warband inceleme

Sarpex

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: RX 6600
İşlemci: Ryzen 5 5600G
Merhaba bugün Mount & Blade Warband oyununu inceleyeceğiz.

steamuserimages-a.akamaihd.jpg

Oyun 30 Mart 2010 yılında TaleWorlds tarafından piyasa sürülmüştür ve oyun Türk yapıdır.

Oyunun sistem gereksinimleri;
En düşük;
İşlemci Intel Pentium 4 2.0 GHz.
512 MB RAM.

Oyunun oynanışı.
Oynanış bildiğiniz gibi hikayeden sonra oyunun en önemli parçasıdır.
Oynanış 2010 yılında çıkmış bir oyun olmasına rağmen çok rahat kılıç sallaması at sürmesi vs. her şey çok iyi (2010 yılına göre)
Oyunun güncel fiyatı 90 TL.
Yaz indirimde düşer (oyuna zam gelmiş)

Ve en sevdiğim oyun müziği.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunu önerir misin derseniz kesinlikle öneririm.

10 adımda Warband
Adım 1-Yeni bir save aç.
Adım 2-Hile yapmamaya yemin et.
Adım 3-İlk birkaç saat iyi geçsin, yavaştan ordunu kur.
Adım 4-Bir kral için savaşmaya karar ver.
Adım 5-D̵ü̴ş̶m̶a̶n̵ ̸b̸i̷r̷ ̸o̵r̷d̴u̸ ̵s̵a̴n̷a̵ ̸y̷a̴k̶l̷a̵ş̵m̶a̸y̸a̶ ̷b̵a̴ş̵l̴a̶s̴ı̶n
A̷d̶ı̴m̶ 6-O̸̹͠r̶̫̪̀d̷̡̄̈ư̷̩̋ ̷̫̽s̶̛͉̓ả̵̞͑n̵̜̟̄á̴̙ ̶̠̦̅͛s̶̭̼͛͆á̴͕l̶͉̃̊d̸̨̼͗ı̷̩̱́r̸̖͖̍͝s̸̗͗ı̵̙̈̎n̵̡̏
Ă̵̛̯̣d̸̻͖̈̕ı̸̡̦͋̍ḿ̶̮ 7-Ṱ̶͕̄͝Ü̷͍̿M̷̞̓ ̵̬̏͜A̷͚̞̔͗Ś̸͓̏K̶̢͉͐̿E̸͚̻͒̌R̴̪͑L̶̡͒͊Ḙ̸͗R̷̯̆̄İ̷̪̯̑̒N̵͚͝İ̵̗̘͊͘ ̷͔̄K̴͓̔A̶̯̅̚ͅY̵̺̝͘B̵̟̗̈́E̵͔̿ͅT̶̡̻̀̋ ̷̢̾͊V̴̥͛̈́Ë̶͔͗ ̷͉̱̎̄E̷͓͕̒S̶̨͗̏İ̸̭̏̈́ͅR̸͉͆̌ͅ ̸̛̬̾Ḏ̶̼̇̅Ü̸̏ͅŞ̴̡̼̆̌
Adım 8-H̵̢̡͉̥̣͍̫̗̃̃̈́̍͝͠İ̷̱̠̏̂̋͌̽̂L̴̟̖͙͙̪̔̐̐͗̾̊̆͠Ḛ̸̰̱͎̮͗̔̂͒̊̂ͅ ̸͇̞͉̝͈͓͎̋̊̒̾̒̔̚H̶̡̨̢̘̬͓͇̘͑̀Ị̴̭̇̽͘L̴̨̛͔̥̙̥͊̉̒͐̏̓̐͝Ë̵̫͓̩̻̱̙͙́̈́̑̆́͛̇͑̚ͅ ̴͈̤̦̝̖͎͈̼͑̑̽̊̋́͠H̵̡̞͚̞̮͑̈́̈́İ̵̮͇͚̳̜̦͚̗͚̘͋̈͗̿͒͝L̶̨̲͚̱͒̈́ͅE̴̢̢̩̼̮̊͑̇̋̀̍̑͘ ̵̨̮̰̪͈̳̹̰̳̈́̊͗̌͆̍́̂H̷̖̰̅̅̈́͋̀̀̎̔̀İ̷̧̪̙̞͎̤̦̲̰̬̏̀́̅̋͋̕̚L̵͚̝̻̪͓͇̺̱̹͗͆́͐Ė̵̫̯̱͉̩͇̿͊͐͠ ̶̦̙͚̺̓̎̋̈̈́̀̌͛̌͝Ḥ̴̙̱͔̜̮̗̜̃͛́͂́͜Ị̶̟͉̭̯̇͌̆̀̋͆̏͜Ĺ̵͖̝E̷͉͊̓͋̍̀̊̕͝
Adım 9-Hileyle oynadığından sıkıl.
Adım 10-Adım 1I tekrarla.

Şaka bir yana oyun acayip sarıyor. Native'den sıkılırsanız bir sürü mod var kurup oynarsınız. Oyun seni bıraktığı dünyada kendi hikayeni oluşturmanı sağlıyor mükemmel oyun.

10 adımda Warband
Adım 1-Yeni bir save aç.
Adım 2-Hile yapmamaya yemin et.
Adım 3-İlk birkaç saat iyi geçsin, yavaştan ordunu kur.
Adım 4-Bir kral için savaşmaya karar ver.
Adım 5-D̵ü̴ş̶m̶a̶n̵ ̸b̸i̷r̷ ̸o̵r̷d̴u̸ ̵s̵a̴n̷a̵ ̸y̷a̴k̶l̷a̵ş̵m̶a̸y̸a̶ ̷b̵a̴ş̵l̴a̶s̴ı̶n
A̷d̶ı̴m̶ 6-O̸̹͠r̶̫̪̀d̷̡̄̈ư̷̩̋ ̷̫̽s̶̛͉̓ả̵̞͑n̵̜̟̄á̴̙ ̶̠̦̅͛s̶̭̼͛͆á̴͕l̶͉̃̊d̸̨̼͗ı̷̩̱́r̸̖͖̍͝s̸̗͗ı̵̙̈̎n̵̡̏
Ă̵̛̯̣d̸̻͖̈̕ı̸̡̦͋̍ḿ̶̮ 7-Ṱ̶͕̄͝Ü̷͍̿M̷̞̓ ̵̬̏͜A̷͚̞̔͗Ś̸͓̏K̶̢͉͐̿E̸͚̻͒̌R̴̪͑L̶̡͒͊Ḙ̸͗R̷̯̆̄İ̷̪̯̑̒N̵͚͝İ̵̗̘͊͘ ̷͔̄K̴͓̔A̶̯̅̚ͅY̵̺̝͘B̵̟̗̈́E̵͔̿ͅT̶̡̻̀̋ ̷̢̾͊V̴̥͛̈́Ë̶͔͗ ̷͉̱̎̄E̷͓͕̒S̶̨͗̏İ̸̭̏̈́ͅR̸͉͆̌ͅ ̸̛̬̾Ḏ̶̼̇̅Ü̸̏ͅŞ̴̡̼̆̌
Adım 8-H̵̢̡͉̥̣͍̫̗̃̃̈́̍͝͠İ̷̱̠̏̂̋͌̽̂L̴̟̖͙͙̪̔̐̐͗̾̊̆͠Ḛ̸̰̱͎̮͗̔̂͒̊̂ͅ ̸͇̞͉̝͈͓͎̋̊̒̾̒̔̚H̶̡̨̢̘̬͓͇̘͑̀Ị̴̭̇̽͘L̴̨̛͔̥̙̥͊̉̒͐̏̓̐͝Ë̵̫͓̩̻̱̙͙́̈́̑̆́͛̇͑̚ͅ ̴͈̤̦̝̖͎͈̼͑̑̽̊̋́͠H̵̡̞͚̞̮͑̈́̈́İ̵̮͇͚̳̜̦͚̗͚̘͋̈͗̿͒͝L̶̨̲͚̱͒̈́ͅE̴̢̢̩̼̮̊͑̇̋̀̍̑͘ ̵̨̮̰̪͈̳̹̰̳̈́̊͗̌͆̍́̂H̷̖̰̅̅̈́͋̀̀̎̔̀İ̷̧̪̙̞͎̤̦̲̰̬̏̀́̅̋͋̕̚L̵͚̝̻̪͓͇̺̱̹͗͆́͐Ė̵̫̯̱͉̩͇̿͊͐͠ ̶̦̙͚̺̓̎̋̈̈́̀̌͛̌͝Ḥ̴̙̱͔̜̮̗̜̃͛́͂́͜Ị̶̟͉̭̯̇͌̆̀̋͆̏͜Ĺ̵͖̝E̷͉͊̓͋̍̀̊̕͝
Adım 9-Hileyle oynadığından sıkıl.
Adım 10-Adım 1I tekrarla.

Şaka bir yana oyun acayip sarıyor. Native'den sıkılırsanız bir sürü mod var kurup oynarsınız. Oyun seni bıraktığı dünyada kendi hikayeni oluşturmanı sağlıyor mükemmel oyun.
Dediğim gibi oyun bıraktığı dünyada size hikaye oluşturmanızı sağlar örnek vermem gerekirse;
1685878082850.png

Geri
Yukarı