Mount & Blade : Warband İncelemesi

Oyunu çok seviyorum da sistemimde açılmıyor maalesef. Tepki vermiyor. Çözümü bulamadım gitti :D. Güzel inceleme olmuş.
Hocam neden yapıyor acaba? İnşallah çözüme kavuşursunuz.

İnternette bunları buldum çözüm gösteriliyorsa deneyin derim.

Selamlar herkese. Bugün Mount & Blade: Warband oyun incelemesi ile karşınızdayım. Fazla uzatmaya gerek yok başlayalım.

MB: Warband, orta çağ temalı bir rol yapma video oyunudur. Tek oyunculu ve çok oyunculu olmak üzere iki adet mod bulunmaktadır. Oyun bir Türk firması olan taleworlds tarafından geliştirilip Paradox ınteractive tarafından 30 Mart 2010 tarihin de Amerika ve Türkiye'de satışa sunulmuştur.

Detaylı bilgi için;

MB : Warband Steam sayfası
MB : Warband Vikipedi sayfası

Oyun eski bu yüzden sistem gereksinimleri çok düşük. Kısaca günümüzdeki bütün bilgisayarlar kaldıracak kadar. Siz de görüyorsunuz... 🤣

Eki Görüntüle 884239

Oyunun indirme boyutu 700-800 MB arası. Oyun eski diye kötü olduğunu düşünmeyin çıktığı zamana göre gayet başarılı bu yüzden göz bebeğimiz. Fiyatı normal de 30 TL fakat Steam indirimleri ile 8 TL. Eğer çok oyunculu oynamak istiyorsanız satın almanız mecbur. Zaten bu özellikleri isteyip de oynanış videosunu gördüğünüz de şaşırıp kalacaksınız...

Oyunu satın almadan önce ilk 15-20 dakika kadarını izlemeniz de fayda var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzlemişseniz devam edelim... ⬇️

Savaş hissi gerçekten çok güzel. Oyun da savaş yaparken kendinizi osmanlı ordusundan biri sanıyorsunuz. 🇹🇷

Eki Görüntüle 884285

Savaş animasyonları da ayrı güzel at üstündeyken kılıç sallamak mükemmel bir şey, düşmanları öldürdüğünüzü anlıyorsunuz yani. Görsel de vuruş animasyonunun örneği var. Aynı bu şekil de kelleleri alıyoruz!

Eki Görüntüle 884304

Ayrıca oyun da böyle savaş sahneleri görmeniz mümkün.

Eki Görüntüle 884306

Son olarak müzikleri de çok hoşuma gitti. Örnek olarak görev tamamlama müziğini göstereceğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İzlerken alt yazıyı etkinleştirmeyi unutmayın. 😉 bir de bu müziği var bunu dinlerken içim acıyor, ağlayasım geliyor...

Arkadaşlar kısaca verilen parayı sonuna kadar hak ediyor. Elim de olsa 50 TL bile vereceğim. Söyleyecek fazla bir şey yok oynanış videoları bile almaya itiyor.
Biraz sade ve kısa bir inceleme olsa da almanızı tavsiye ediyorum.

Eki Görüntüle 884317

İyi günler kendinize iyi bakın...

Mod desteğinden de bahsetseydin keşke en vurucu yanlarından :D

Mükemmel denecek oyunlardan birisidir. Yaz mevsiminden önce aldığım hatalar nedeniyle bilgisayarım tamire yollanmıştı 3 ay sonra deli gibi oynadım yıllardır oynuyorum hala sıkılmadım.

Geri
Yukarı