Çözüm Mount Blade Warband Steam'de çalışıyor gözüküyor ama açılmıyor

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ZvS

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Beşikten mezara talebe
Merhabalar , Steam üzerinde Mount Blade Warband'i açıyorsunuz ve Steam üzerinde de açılmış gözükmesine rağmen oyunun patch'i gelmiyorsa yapmanız gerekenler ;

Birinci Çözüm ;
Mount & Blade ana klasöründeki DirectX klasörüne gidip kurulumu tekrar başlatmak.

İkinci Çözüm ;
\Documents\Mount&Blade Warband\

Buradaki rgl_config.txt dosyasını rgl_config_bad.txt olarak değiştirip oyuna öyle girmek.

Üçüncü Çözüm ;
Steam'den Warband'a gelip Özellikler > Yerel Dosyalar > Oyun Önbelleğini Doğrula yapmak.

Dördüncü Çözüm ;
Windows 10 Kullanıcısıysanız '' OneDrive'ı açmanız '' diğer bir çözüm yoludur.

Merhaba, Steam üzerinde Mount Blade Warband'i açıyorsunuz ve Steam üzerinde de açılmış gözükmesine rağmen oyunun Patch'i gelmiyorsa yapmanız gerekenler;

birinci çözüm;
Mount & Blade ana klasöründeki DirectX klasörüne gidip kurulumu tekrar başlatmak.

ikinci çözüm;

Buradaki rgl_config.txt dosyasını rgl_config_bad.txt olarak değiştirip oyuna öyle girmek.

üçüncü çözüm;
Steam'den Warband'a gelip özellikler > yerel dosyalar > oyun önbelleğini doğrula yapmak.

dördüncü çözüm;
Windows 10 kullanıcısıysanız " OneDrive'ı açmanız " diğer bir çözüm yoludur.

Allah senden razı olsun yaklaşık birkaç aydır bu sorun vardı bende bir iki saat uğraştıktan sonra bırakmıştım. Bugün yine bir denemek geldi içimden ilk başta umudum yoktu ilk çözüm yolu olmadı bende. Zaten olacağını düşünmüyordum ama, ikinci yolu yapınca gerçekten gözlerime inanamadım. Gerçekten çok teşekkürler: )

Merhaba, Steam üzerinde Mount Blade Warband'i açıyorsunuz ve Steam üzerinde de açılmış gözükmesine rağmen oyunun Patch'i gelmiyorsa yapmanız gerekenler;

birinci çözüm;

ikinci çözüm;

üçüncü çözüm;
Steam'den Warband'a gelip özellikler > yerel dosyalar > oyun önbelleğini doğrula yapmak.

dördüncü çözüm;
Windows 10 kullanıcısıysanız " OneDrive'ı açmanız " diğer bir çözüm yoludur.

Kanka her şeyi denedim olmadı oyun oynanıyor gözüküyor ama oyun açılmıyor.2. çözümdeki dosya yok dosyaları yenledim eksik dosyada yok edit :eek:ne Drive açtım oyun açıldı teşekkür.

Yukarıda ki anlattıklarımı warbanda uygulayın sorun tekrar yaşanırsa dönüş atın.
Merhabalar , Steam üzerinde Mount Blade Warband'i açıyorsunuz ve Steam üzerinde de açılmış gözükmesine rağmen oyunun patch'i gelmiyorsa yapmanız gerekenler ;

Birinci Çözüm ;

İkinci Çözüm ;

Üçüncü Çözüm ;
Steam'den Warband'a gelip Özellikler > Yerel Dosyalar > Oyun Önbelleğini Doğrula yapmak.

Dördüncü Çözüm ;
Windows 10 Kullanıcısıysanız '' OneDrive'ı açmanız '' diğer bir çözüm yoludur.
reyis teşekürller hepsini uyguladım calıştı

Ek olarak bende bir şey eklemek istiyorum; arkada çalışan, CPU veya GPU gibi sistem bileşenlerinin durumunu oyun içinde gösteren bir monitor programı kullanıyorsanız kapatın. Bende ASUS GPU Tweak II'nin monitor uygulaması açıktı. Uygulamayı görev yöneticisi ile kapatınca sorun çözüldü.

Geri
Yukarı