Mountain Lion 1O.8.5 Kurulum Sonrası Klavye Çalışmıyor

Bahadır Işık

Hectopat
Mountain Lion 1O.8.5 kurdum fakat mouse çalışıyor klavye çalışmıyor. Kablosuz Mouse ve klavye ile kurdum vede internet çalışmıyor. Kexterimi daha önceden indirip atmıştım başka bir yere. O kextleri (internet) ne yapmam lazım şimdi. Vede Klavyemin çalışması için ne yapmam lazım. Son olarakta Multiebest ile ne yapmam lazım. Bilgi verirseniz çok sevinirim. Şimdiden saolun.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS'ta USB Keyboard değerini Enabled yaptınız mı ?

Anakart modelinize uygun DSDT dosyası mevcutsa masa üstüne atın multibeast'i çalıştırarak driverlarınızı yükleyin. Büyük ihtimalle Ethernet Driverınız kurulucak ve internete girebileceksiniz.

Multibeast kullanımını daha iyi anlayabilmek için lütfen Kurulum Rehberi'ni inceleyin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

00:12:50 - DSDT dosyasının indirilmesi
00:17:30 - DSDT nedir?
00:46:00 - Multibeast ile sürücülerin kurulumu

Ya bana uygun dsdt'yi bilmiyorum daha doğrusu benim anakartım yok ve de multiebesti nasıl çalıştıracağım nasıl kuracağım yardım ederseniz sevinirim.

Bu adresten Multibeast'ın son sürümünü indirebilirsin.
tonymacx86 (Üyelik gerektirir)

Anakartının modelini yazarak internette Mac OS X kuran insanların yorumlarını,izledikleri yolları ve deneyimlerini öğrenebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı