Mouse algılamıyor

acidmathisback

Yoctopat
Daha fazla  
Farem yalnızca tek bir görevde çalışıyor. Mesela Opera açıksa çok rahat kullanabiliyorum çalışıyor ama sekmeyi aşağı indirince masaüstüne ya da görev çubuğuna tıklayamıyorum. Aynı şekilde Launcher ekranlarında da böyle bir şeyi açtığım zaman diğer şeye tıklayamıyorum bu neden oluyor nasıl çözebilirim? Bilgisayarı başlattığımda ne yaptıysam kablosuz fareyi okumadı ben de kablolu başka bir mouse taktım. Sorun fareden kaynaklanıyor olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
CTRL+ALT+DEL tuşlarına basıp görev yöneticisini açın. İşlemlerden Windows gezginini bulup görevi sonlandır deyin. Bu esnada alt bar kaybolacak, endişelenmeyin.
Daha sonra yine görev yöneticisinden sol üstte dosya kısmından yeni görev çalıştır seçeneğine basın. Aç kısmına explorer.exe yazın. Alttaki bu görevi yönetici ayrıcalıklarıyla oluştur seçeneğini seçin ve tamam deyin. Düzelmesi gerekiyor. Düzelmezse Windows dosyalarınızda hata olabilir.

CTRL+ALT+DEL tuşlarına basıp görev yöneticisini açın. İşlemlerden Windows gezginini bulup görevi sonlandır deyin. Bu esnada alt bar kaybolacak, endişelenmeyin.
Daha sonra yine görev yöneticisinden sol üstte dosya kısmından yeni görev çalıştır seçeneğine basın. Aç kısmına explorer.exe yazın. Alttaki bu görevi yönetici ayrıcalıklarıyla oluştur seçeneğini seçin ve tamam deyin. Düzelmesi gerekiyor. Düzelmezse Windows dosyalarınızda hata olabilir.
Sadece o fare de oluyorsa sorun onda dır, driverı varsa yüklemeyi deneyin.
denedim maalesef çözülmedi sanırım farenin kendisinde sıkıntı var yine de teşekkürler <3

Yeni konular

Geri
Yukarı