Mouse Çalışmaması ve Bilgisayar Çıtlama Sesi Sorunu

Dream Group

Hectopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Merhabalar, ilk öncelikle sisteminden bahsedeyim. Sistem özellikleri şunlar:

• MSI H81M-P33
  • Intel Core I3 4130 İşlemci
  • G-Skill Ripjaws 8GB 1600Mhz Bellek (Tekli)
  • Sapphire R7 240 2GB Ekran Kartı
  • Zalman ZM-400 LE Güç Kaynağı
  • Seagate Barracuda 500GB Hard Disk
  • Sony Optiarc DVD-RW Disk Sürücüsü

İlk öncelikle işletim sistemi silinmesiyle başlamıştı ondan sonra Ubuntu'yu yüklediğinden otuz gün sonra uçbirim, Web tarayıcı ve seçme fonksiyonu kafa yedi. Birkaç gün sonra fare kafa yedi ve sonunda çıtlama sesi duymaya başladım. Hayatımda ilk sefer böyle bir şey yaşıyorum. Yardım ederseniz sevinirim. Teşekkürler.

Merhabalar, ilk öncelikle sisteminden bahsedeyim. Sistem özellikleri şunlar:

• MSI H81M-P33
  • Intel Core I3 4130 İşlemci
  • G-Skill Ripjaws 8GB 1600Mhz Bellek (Tekli)
  • Sapphire R7 240 2GB Ekran Kartı
  • Zalman ZM-400 LE Güç Kaynağı
  • Seagate Barracuda 500GB Hard Disk
  • Sony Optiarc DVD-RW Disk Sürücüsü

İlk öncelikle işletim sistemi silinmesiyle başlamıştı ondan sonra Ubuntu'yu yüklediğinden otuz gün sonra uçbirim, Web tarayıcı ve seçme fonksiyonu kafa yedi. Birkaç gün sonra fare kafa yedi ve sonunda çıtlama sesi duymaya başladım. Hayatımda ilk sefer böyle bir şey yaşıyorum. Yardım ederseniz sevinirim. Teşekkürler.
Güç kaynağında sorun varmış. Bende bir yedek güç kaynağım vardı, onunla değiştirdim. Teşekkür ederim.

Güç kaynağı arızalı değil, ekran kartı arızalıymış. Daha yeni servisten geldi ürün. Bugün çalıştırdım bir baktım ekran kartı yandı. Koku da çıktı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı