Mouse imlecinin aşağı kayması

onlinehuzun

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaslar, yeni mouse aldim. Mouse havaya kaldirinca ekranda imlec asagi kayiyor. Cok sinir bozucu bir durum. Bunun cozumunu bulan arkadaslar var mı?

Mouse'unuz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Acaba optiğinde bir sıkıntı veya kablo takılınca veya mouse un anakartında bir sıkıntı da olabilir mi?
Mouse'unuzu bir sallar mısınız? Eğer bir şeyler sallanmıyorsa başka bir sıkıntı vardır.

Kardeşim. Sven RX 515 Silient kablolu mouse.

Aygıt yoneticisinden mouse'u kaldırdım. Tekrar sokup taktim yine ayni sorunu yaşadım.

Mouse'un sensöründen kaynaklı olabilir. Sonuçta ilk defa duydum bu markayı ve pek de iyi bir mouse'a benzemiyor.

Mouse'un sensöründen kaynaklı olabilir. Sonuçta ilk defa duydum bu markayı ve pek de iyi bir mouse'a benzemiyor.

Evet haklılık payı var belki kullanılan malzeme veya anakartının tam mouse a oturtulmamasından dolayı da olabilir.

Acaba optiğinde bir sıkıntı veya kablo takılınca veya mouse un anakartında bir sıkıntı da olabilir mi?
Mouse'unuzu bir sallar mısınız? Eğer bir şeyler sallanmıyorsa başka bir sıkıntı vardır.

Mouse paketinden yeni çıkarttım taktım. Gayet saglam ve temiz. Herhangi bir ses veya olumsuzluk yapısında yok.

İş mouse'u kategorisinde sanırsam ondan sensöre çok abanılmamış. Garantisi varsa garantiye gönderebilirsin.

Ben çözümü var ise diye öncelikle burada paylaşmak istedim.

Mouse paketinden yeni cikarttim taktim. Gayet saglam ve temiz. Herhangi bir ses veya olumsuzluk yapisinda yok.

Ben cozumu var ise diye oncelikle burada paylasmak istedim.

Peki kablosu sen kaldırdığında bir yere takılıyor ya da dediğim gibi içindeki bir şeyler kaymış olabilir mi sonuçta fabrikasyon hatası da olabilir sonuçta.

Yeni konular

Geri
Yukarı