Mouse ışık yanıyor ama çalışmıyor

mehmetkardesm

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben eskiden bir mouse kullanıyordum ve bu mouse ışık yanıyor bilgisayar görmüyor. Hangi USB Portu'na takarsam takayım olmuyor. Telefonumda OTG ile de denedim fakat olmadı. Yardım edebilir misiniz?

Kablosunda bir kopukluk olabilir diye düşünüyorum. 2 kablo güç 2 kablo data içindir kablolarda. Sanırım bu aşamada güç olduğu için ışıkları yanıyor ama data aktarmasında sıkıntı olduğu için hareket etmiyor. Özellikle mouse ve usb dibini biraz inceleyin. Harekette gidip gelmeler varsa eğer belki sadece kabloyu kopuk yerinden tamir etmeniz i şe yarayabilir.

Kablosunda bir kopukluk olabilir diye düşünüyorum. 2 kablo güç 2 kablo data içindir kablolarda. Sanırım bu aşamada güç olduğu için ışıkları yanıyor ama data aktarmasında sıkıntı olduğu için hareket etmiyor. Özellikle mouse ve usb dibini biraz inceleyin. Harekette gidip gelmeler varsa eğer belki sadece kabloyu kopuk yerinden tamir etmeniz i şe yarayabilir.
Mouse'da hareket yok. Tamam teşekkürler servise göndereceğim. İyi günler abi.

Windows sürümü ile uyumlu mu? Biraz saçma fakat bende de gamepad vardı bayağı eski. Görmüyordu sebebi yeni Windows sürümü ile uyumsuzluğu idi.
Windows 10 Superlite versiyonu. Bilgisayarımın hızlanması için kurdum. Normal Windows 10'da da böyleydi. Servisine götüreceğim mouse'u. Yazdığınız için çok teşekkürler.

Geri
Yukarı