Mouse kendi kendine hareket ediyor

Bogazitchy

Kilopat
Yer
Sakarya/Akyazı
Daha fazla  
Meslek
Teknisyen.
Güvenli Mod'u açtığımızda herhangi bir sorun yok ama normal olarak başlattığımızda mouse kendi kendine basıyor hareket ediyor vs. farklı USB portlarında denendi, farklı 3 mouse denendi hepsinde aynısını yaptı.
Güvenli modda Kaspersky ile tarama yapıldı. Birkaç bir şey buldu temizledik ama yine aynı. Sorun ne kaynaklı olabilir? Sıfırdan temiz kurulum yapın demeyin bir ana bilgisayarda yaşanıyor bu sorun. Temiz sıfırdan kurulum son seçenek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenli Mod'u açtığımızda herhangi bir sorun yok ama normal olarak başlattığımızda mouse kendi kendine basıyor hareket ediyor vs. farklı USB portlarında denendi, farklı 3 mouse denendi hepsinde aynısını yaptı.
Güvenli modda Kaspersky ile tarama yapıldı. Birkaç bir şey buldu temizledik ama yine aynı. Sorun ne kaynaklı olabilir? Sıfırdan temiz kurulum yapın demeyin bir ana bilgisayarda yaşanıyor bu sorun. Temiz sıfırdan kurulum son seçenek.

Hocam normal modda da yapmayı deneyin biligsayarınız hacklenmiş olabilir Not: Şimdi herkes hahaha atacak :D

Hocam normal modda da yapmayı deneyin biligsayarınız hacklenmiş olabilir Not: Şimdi herkes hahaha atacak :D
Fare yüzünden herhangi bir program, dosya açmak öldürüyor resmen. tam dosya üstüne getiriyorum pat sağa sola kayıyo.
Hack olduğunu zannetmiyorum.
Bitcoin mining olabilir.
Çözüm nedir? Çözüm arıyorum şuanda...

Fare yüzünden herhangi bir program, dosya açmak öldürüyor resmen. Tam dosya üstüne getiriyorum pat sağa sola kayıyor.
Hack olduğunu zannetmiyorum.

Çözüm nedir? Çözüm arıyorum şu anda...

MEMZ gibi virüslerde fare titremesi oluyor. Başka bir virüs olabilir. Bence Malwarebytes ile de bir taratın.

Hocam fare deliklerinde sorun olabilir ya da klavyenin altında mouse gibi dikdörtgen şekil de şey var ondanda kaynaklanıyor olabilir
3 tane farklı mouse denendi,
eğer öyle olmazsa bilgisayar tamİrcisine gidin.
Teknik servis zaten.
Bence malwarebytes ilede bir taratın.
Deneyip geri dönüş yapıcam.
Format kesin çözüm ama son seçenek demişsiniz.
Muhasebe programı, Cari ve depo programı, Perkotek personel yazılımı, diğer excel word dosyalarının yedeklenmesi tekrardan kurulması çok ama çok vaktimizi alır. En kısa yoldan bir sonuç arıyoruz olmazsa zaten el mecbur yedekleri alıp sistem kurulumu yapıcaz.

Geri
Yukarı