Mouse önerisi

JackieJudy

Hectopat
Makaleler
2
Öncelikle selam, kullandığım mouse gün geçtikçe ölüyor.
Kafamda Rival 3-Viper Mini, DeathAdder mını ve M3 var.
Biraz düşünüce Razer DeathAdder V2 de güzel geliyor kulağa ama fiyat farkını hissettirecek mi bana?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz düşünüce Razer DeathAdder V2 de güzel geliyor kulağa ama fiyat farkını hissettirecek mi bana?
DeathAdder V2 Mini var bende, gayet iyi. Ama küçük, elinizi ölçmenizde fayda var.

Minecraft PvP cilerinden isen Everest javelin öneririm her türlü Click yapabiliyorsun 1 senedir kullanıyorum 100 TL civarında almıştım şu an kaç oldu bilemem ama öneririm yani.

Corsair Harpoon Wireless kullanıyorum. Hem kablosuz hem de kablolu modu var. 1 yıla yakındır kullanıyorum ve çok memnunum. Fiyatı sorun değilse rahatlıkla tavsiye ederim.

Hocam genelde rekabet içeren oyunlar oynuyorum neredeyse her çeşit tür oynarım. Lol Cs/Valo Raft/The forest House flipper vesaire. Araştırdığımda Deathadder v2'nin optiği en iyi optikmiş sanırım.
yani demek istediğim Viper mini ile arasında çok fark var mı fiyat farkını gerçekten hisseder miyim?

Geri
Yukarı