Mouse önerisi

mehmetcanhk

Hectopat
Merhaba arkadaşlar bu mouseyi alacağım azıcık daha fazla para versem daha iyisi eminim vardır bu SteelSeries öneriyorsunuz amma ikisi arasındaki farkı söylemiyorsunuz aralarındaki farklarla birlikte söylerseniz çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Steelseries rival 110 aldım 3 gün önce.
İyisi olsun dedim ama nerde bizde öyle şans.
Kronik sorun sanırım mouse tekerleğini ileri yuvarlarken acaip tıkıtırtılar geliyor ve sallayınca da içinden tıkırtı sesleri geliyor pazartesi ilk işim iade edip bloody almak olacak.Daha önce kullanmıştım çok sağlam bence Steelseries e göre.
Bahsettiğin mouse hakkında bilgim yok ama rival 110 tavsiye etmiyorum

Fiyat geçmişi çok artış olmuş bence biraz düşmesini bekle alıcaksan

Çöppower alırsan ya birkaç hafta veya ay sonra buraya mouseun sıkıntılarıyla ilgili konu açarsın ya 2 sene boyunca kullanırsın ama her türlü para verilmez.
Logitech G102, HyperX Pulsefire Core veya Gigabyte Aorus M2'ye bakabilirsin.

Merhaba Steelseries rival 110 aldım 3 gün önce.
İyisi olsun dedim ama nerde bizde öyle şans.
Kronik sorun sanırım mouse tekerleğini ileri yuvarlarken acaip tıkıtırtılar geliyor ve sallayınca da içinden tıkırtı sesleri geliyor pazartesi ilk işim iade edip bloody almak olacak.Daha önce kullanmıştım çok sağlam bence Steelseries e göre.
Bahsettiğin mouse hakkında bilgim yok ama rival 110 tavsiye etmiyorum

Fiyat geçmişi çok artış olmuş bence biraz düşmesini bekle alıcaksan

2 senedir Rival110 kullanıyorum. Ne tekerlekten ses geliyor ne de içinden ses geliyor. Sanırım size sorunlu bir ürün gelmiş. Genelleme yapmak doğru olmaz. Eğer bütçene uygunsa Rival110'u öneririm.

Merhaba SteelSeries Rival 110 aldım 3 gün önce.
İyisi olsun dedim ama nerede bizde öyle şans.
Kronik sorun sanırım mouse tekerleğini ileri yuvarlarken acayip tıkıtırtılar geliyor ve sallayınca da içinden tıkırtı sesleri geliyor pazartesi ilk işim iade edip Bloody almak olacak. Daha önce kullanmıştım çok sağlam bence SteelSeries'e göre.
Bahsettiğin mouse hakkında bilgim yok ama Rival 110 tavsiye etmiyorum.

Fiyat geçmişi çok artış olmuş bence biraz düşmesini bekle alacaksan.

Yukarıda arkadaşın dediği gibi sizde ki sorunlu bir ürün sanırım. Benim de arkadaşım kullanıyor Rival 110 böyle bir sorun yaşamamış hiç. Garantiye verirseniz direkt yenisi ile değiştirir SteelSeries.
Merhaba arkadaşlar bu fareyi alacağım azıcık daha fazla para versem daha iyisi eminim vardır bu SteelSeries öneriyorsunuz amma ikisi arasındaki farkı söylemiyorsunuz aralarındaki farklarla birlikte söylerseniz çok iyi olur.

Aralarında ki farkları hemen anlatayım sana dostum;

1- Satış sonrası hizmet ve garanti: SteelSeries bu konuda mükemmel benim yüzümden bozulan bir kulaklığı sorun kablosunda olmasına rağmen yenisi ile değiştirdiler.

2- Malzeme kalitesi: Ürün'de kullanılan plastiğin çeşidi ve kalitesi.

3- Sensör: Mouse'un can damarı olan sensörler bahsettiğiniz Gamepower Mouse'un sensörü Rival 110'un sensörünün yanına bile yaklaşamaz.

Basit nedenleri sıraladım sana umarım doğru ve içine sinen bir karar verirsin. Şimdiden hayırlı olsun güle güle kullan :).

Geri
Yukarı