Mouse sürekli kablonun çıkış yerinden bozuluyor

Mematibaş1

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar faremi hayvan gibi kullandığım için sürekli fareden çıkan kablo bozuluyor. Temazsızllık oluyor. Ne yapmam gerek? Yardımcı olur musunuz? Bant falan olur mu? Ne bileyim önerimiz var mı?

Arkadaşlar faremi hayvan gibi kullandığım için sürekli fareden çıkan kablo bozuluyor. Temazsızllık oluyor. Ne yapmam gerek? Yardımcı olur musunuz? Bant falan olur mu? Ne bileyim önerimiz var mı?
Çoğu kişinin aklına gelmeyecektir ama kablosuz mouse kullanmanı şiddetle tavsiye ederim. Bu tarz mouselarda kablo bozulma riski %2 falandır.

Çoğu kişinin aklına gelmeyecektir ama kablosuz mouse kullanmanı şiddetle tavsiye ederim. Bu tarz mouselarda kablo bozulma riski %2 falandır.

Coktpahali hocam 300 TL civarı fiyatim var oyun için istiyorum RGB olmasına gerek yok ama hafif bir logo ışığı flan olsun

Geçici olarak bant önlemi alın. Sonra kabloyu yenisi ile değiştirin.

Hocam sanki kablo yırtık degilde mousedan çıkan yeri çekiştirdigim icin fareye bağlanan bir telde sıkıntı var

Coktpahali hocam 300 TL civarı fiyatim var oyun için istiyorum RGB olmasına gerek yok ama hafif bir logo ışığı flan olsun

Hocam sanki kablo yırtık degilde mousedan çıkan yeri çekiştirdigim icin fareye bağlanan bir telde sıkıntı var
300 liraya kablosuz olarak bunu öneririm.

Kablolu olarak bunu öneririm.

@JakerT4 birtanem , herşeyim kulanıyor bu fareyi. 2000 liralık switchler var.

Tel değişmeli.

300 liraya kablosuz olarak bunu öneririm.

Kablolu olarak bunu öneririm.

@JakerT4 birtanem , herşeyim kulanıyor bu fareyi. 2000 liralık switchler var.

Tel değişmeli.
Hocam sizce bu nasil hem 7 saat içinde sipariş edersem yarin kapida https://www.hepsiburada.com/asus-tu...se-p-HBV00000PYCNN?url_src=and-product-detail

Almışken Delux M700 al alacaksan. Daha sağlam bir fare TUF M3'ten.

Hocam yukarsa bir tane kablosuz önermişsiniz ama kablosuz vardi benim hemen bozuldu ondan dolayı pek yanaşmıyor bir de kablosuzun fiyatı daha pahalı olmalı kabloluyla ayni fiyat hemen bozulmazmi sanki kablolu daha sağlam gibi birde fiyatımi 360 kadar yükselttim tum önerilerinizi atarmisiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı