Çözüldü Mouse takılmaya başladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ferit Buğra

Hectopat
SteelSeries Rival 110 fareye sahibim, tam 2 yıldır kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yoktu ancak sorun 1 ay öncesinde başladı. Oyunlarda, masaüstünde takılmaya başladı sık sık olmasa da oluyor. Bilgisiyarı ilk açtığımda oluyor genellikle sonrasında belirli aralıklarla oluyor, gerçekten gına geldi artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yakın zamanda bilgisayarında veya bilgisayarının herhangi bir parçasında değişiklik yaptın mı?

Hayır.

Yaklaşık 3 yıldır kullandığım Logitech faremde de takılmalar oluyordu. Kablo temassızlığıymış meğersem. Söküp kabloları tekrardan bağlayınca düzeldi. Kabloda bir sıkıntı olup olmadığına baktın mı?

Hangi kabloları? Bilgisayar içindeki mi?

Sorun çözülmüştür. Logitech ve SteelSeries uygulamalarını sildim düzeldi.
Yaklaşık 3 yıldır kullandığım Logitech faremde de takılmalar oluyordu. Kablo temassızlığıymış meğersem. Söküp kabloları tekrardan bağlayınca düzeldi. Kabloda bir sıkıntı olup olmadığına baktın mı?

Yakın zamanda bilgisayarında veya bilgisayarının herhangi bir parçasında değişiklik yaptın mı?

Hayır.

Hangi kabloları? Bilgisayar içindeki mi?

Sorun çözülmüştür. Logitech ve SteelSeries uygulamalarını sildim düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı